۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۱

توزیع ۱۰۸ بسته حمایتی بین آرایشگاه های مردانه شهر یاسوج

توزیع ۱۰۸ بسته حمایتی بین آرایشگاه های مردانه شهر یاسوج
نائب رئیس اول صنف آرایشگاه های مردانه و زنانه شهرستان بویراحمد گفت: روز ۳۱ اردیبهشت حدود ۱۰۸ بسته حمایتی از طرف دفتر نماینده ولی فقیه در استان برای آرایشگاه های مردانه شهر یاسوج تحویل گرفته و توزیع کردیم.

“بارانی غلامپور” در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، افزود: طی یک هفته گذشته نامه ای جهت درخواست بسته حمایتی به دفتر ولایت فقیه استان دادیم و امروز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت از مرکز تیپ ۴۸ سپاه فتح استان جهت دریافت بسته های حمایتی برای اعضای صنف آرایشگاه های شهر یاسوج با ما تماس گرفتند.

وی با بیان اینکه ۱۰۸ بسته تحویل گرفتیم تصریح کرد: این بسته ها به تمام آرایشگاه های مردانه شهر یاسوج که دارای پروانه کسب و شناسه صنفی فعال هستند تحویل داده می شود و حتی متقاضیان ما در دستور کار قرار نگرفتند.

نائب رئیس اول صنف آرایشگاه های مردانه و زنانه شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه آرایشگاه های زنانه مشمول دریافت این بسته های حمایتی نشدند اظهار کرد: با توجه به اینکه آمار آرایشگاه های زنانه نسبت به آرایشگاه های مردانه بیشتر است فعلا تنها برای آرایشگاه های مردانه بسته به ما تحویل دادند و همچنین زنان بی سرپرست تحت حمایت نهادهایی از جمله کمیته امداد و بهزیستی هستند و از این نهاد ها بسته حمایتی دریافت می کنند.

غلامپور ادامه داد: هر بسته شامل یک کیسه برنج ۱۰ کیلویی، ۳ عدد ماکارونی، یک بسته نخود و لوبیا، یک عدد رب گوجه فرنگی، ۲ عدد روغن و ۲ عدد مرغ بوده است.

نائب رئیس اول صنف آرایشگاه های مردانه و زنانه شهرستان بویراحمد خاطرنشان کرد: طی این مدت تعطیلی آرایشگاه ها و بخاطر شیوع بیماری کرونا اعضای این صنف نیز متضرر شدند و این بسته ها کمک زیادی به این افراد می کند چون ما در بین این اعضا افرادی را داریم که نیاز زیادی به چنین بسته هایی دارند.

غلامپور با بیان اینکه آرایشگرها از این بسته ها بسیار راضی بودند اظهار کرد: امیدواریم سایر نهادهای حمایتی دیگر با صنف آرایشگاه های زنانه و مردانه شهرستان برای بقیه متقاضیان و آرایشگاه های زنانه این صنف همکاری داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه ما اولین اتحادیه ای هستیم که از این بسته های حمایتی بهره مند شده بیان کرد: واقعا این کار جای تشکر دارد چون ما در این شرایط بحرانی کشور به چنین بسته هایی نیاز داریم و امیدواریم این روند نه تنها برای صنف آرایشگاه های مردانه بلکه برای تمامی اتحادیه ها ادامه داشته باشد.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :رئیس
منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

    website tracking