۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۱

لزوم تدوین سند راهبردی بسیج رسانه یزد با چشم انداز ۱۰ ساله

لزوم تدوین سند راهبردی بسیج رسانه یزد با چشم انداز ۱۰ ساله
معاون هماهنگ کننده سپاه الغدیر یزد با اشاره به اهمیت نقش رسانه در توسعه همه جانبه گفت: سند راهبردی سازمان بسیج رسانه یزد با چشم انداز ۱۰ ساله و متناسب با ظرفیت این استان تدوین شود.

سرهنگ «علی نوری‌زاده» روز گذشته در جمع اعضای شورای اندیشه ورز سازمان بسیج رسانه استان یزد، با بیان این‌که هر سازمانی بدون نقشه جامع دچار سردرگمی در انجام رسالت خود می‌شود، اظهار کرد: تحقق اهداف بسیج ده‌ها میلیونی با تمرکز بروی ۸ میلیون جوان مومن و انقلابی، از جلمه رویکردهای سازمان بسیج در سال جاری است.

وی تدوین سند راهبردی را از جمله راهکارهای لازم برای تدوین چشم انداز و انجام اقدامات موثر در راستای برنامه‌ریزی‌های سازمان بسیج رسانه دانست و با اشاره به فرمایشات مقام معم رهبری در این خصوص، افزود: سند راهبردی بسیج رسانه استان یزد باید ۱۰ ساله و با در نظر گرفتن تمام ظرفیت‌ها و چالش‌های موجود تدوین شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه الغدیر استان یزد در ادامه راه‌اندازی کارگروه‌های ویژه در بسیج رسانه را از دیگر ضرورت‌های اجرایی در این حوزه دانست و گفت: تعیین چشم انداز مطلوب، ارزیابی وضعیت فعلی، احصاء یک سری ظرفیت‌ها و چالش‌های رسانه‌ای و طراحی نقشه راه برای تحقق اهداف تعیین شده، از جمله لازمه‌های تدوین سند راهبردی برای سازمان بسیج رسانه در استان یزد است.

سرهنگ نوری‌زاده با بیان این‌که سند راهبردی بسیج رسانه باید به الگوی توسعه‌ای برای تمام فعالین در حوزه رسانه در استان تبدیل شود، تصریح کرد: توجه به نهادی بودن سازمان بسیج رسانه یکی از ضرورت‌های اجرایی برای استفاده بهینه از پتانسل موجود در این قشر بسیج است.

رسانه مکتبی لازمه توسعه فرهنگی و سیاسی است

«مصطفی گل‌محمدی» مسئول سازمان بسیج رسانه استان یزد با اشاره به اهمیت نقش اصحاب رسانه در توسعه همه جانبه، اظهار کرد: رویکرد امسال سازمان بسیج رسانه در سراسر کشور پیامدی است و همه باید برای تحقق این مهم تلاش کنیم.

وی با بیان این‌که استفاده از ظرفیت تمام اصحاب رسانه استان یکی از اولویت‌های جدی سازمان بسیج رسانه در یزد است، افزود: ۱۲۰ پیامد کارشناسی شده از سوی سازمان مرکزی بسیج رسانه به استان یزد ابلاغ شده و امیدواریم بتوانیم با همکاری اصحاب رسانه آن طور که باید در راستای اقدام کنیم.

گل‌محمدی در ادامه با تأکید بر اهمیت و ضرورت ایجاد رسانه مکتبی در استان یزد گفت: رسانه مکتبی از جمله ابزارهای قوی برای توسعه سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در جامعه اسلامی است.

این مسئول در پایان هیأت اندیشه ورز بسیج رسانه را موتور محرک این سازمان دانست و خاطرنشان کرد: برگزاری جلسات مستمر نخبگان بسیج رسانه یکی از ضرورت‌های اجرایی سازمان بسیج رسانه در استان یزد است.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :رسانه
منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking