۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۸

برپایی ۱۵۵۲ پایگاه جمع آوری فطریه و کفاره در استان مرکزی

برپایی ۱۵۵۲ پایگاه جمع آوری فطریه و کفاره در استان مرکزی
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: درمجموع ۱۵۵۲ پایگاه ثابت و سیار شورای زکات در سراسر استان مرکزی برای جمع‌آوری فطریه و کفاره و همچنین کمک به فقرا تدارک دیده شده‌ و در روز عید سعید فطر آماده خدمت رسانی هستند.

مجید مومنی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص ناشی از ویروس کرونا در کشور، زیرساخت‌های الکترونیکی برای پرداخت غیرحضوری زکات فطره فراهم‌شده است و مردم استان مرکزی می‌توانند به روش الکترونیکی زکات فطریه خود را به منظور کمک به نیازمندان پرداخت کنند.

وی افزود:  مردم  استان مرکزی می‌توانند از طریق کد دستوری#۰۸۶ *۸۸۷۷* ،شماره‌حساب ۰۱۱۱۴۷۰۰۷۰۰۰۵ یا شماره کارت ۰۰۸۸-۹۹۹۴-۹۹۱۸-۶۰۳۷ زکات فطریه خود را برای کمک به اقشار کم بضاعت پرداخت کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی تصریح کرد: در مجموع ۱۵۵۲ پایگاه ثابت و سیار شورای زکات در سراسر استان مرکزی برای جمع آوری فطریه و کفاره و همچنین کمک به فقرا تدارک دیده شده‌اند و در روز عید سعید فطر آماده خدمت رسانی هستند.

مومنی بیان کرد: تعداد ۳۵۵۰۰ پاکت نیز به منظور جمع آوری فطریه بین مردم در سطح استان توزیع می شود و مبالغ جمع آوری شده در هر منطقه به مددجویان و نیازمندان همان منطقه، در کمترین زمان ممکن پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :مرکزی
منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking