۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۲

فرمانده سپاه ناحیه همدان:

امام خمینی(ره) تفکر آزادسازی قدس را درمیان مسلمانان جهان احیا کرد

امام خمینی(ره) تفکر آزادسازی قدس را درمیان مسلمانان جهان احیا کرد
همدان - فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه وعده نابودی اسرائیل محقق خواهد شد، گفت: امام خمینی(ره) تفکر آزادسازی قدس را در میان مسلمانان جهان احیا کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی بقایی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران گفت: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس تفکر آزادسازی قدس را در میان مسلمین جهان احیا کرد.

وی با بیان اینکه بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) با نگاه ژرف خود آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس نامگذاری کردند که این امر باعث شد آرمان فلسطین که با خیانت‌های سران سرسپرده برخی کشورها رو به فراموشی می‌رفت به عنوان اولویت اول جهان اسلام زنده بماند، گفت: هرسال بر اهمیت این موضوع نزد افکار عمومی افزوده شود و در واقع امام (ره) با این امر تفکر آزادسازی قدس در میان مسلمین جهان را احیا کرد.

وی افزود: امسال اگرچه راهپیمایی روز قدس به علت شیوع بیماری کرونا و ممنوع بودن تجمع برگزار نمی‌شود اما حمایت از مظلومان جهان به ویژه مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم کودک کش اسرائیل در صورت‌های دیگر ادامه دارد.

سرهنگ بقایی عنوان کرد: وقتی امام (ره) فرمودند اگر مسلمانان جهان هر کدام یک سطل آب بریزند اسرائیل را آب خواهد برد، مصداق عینی آن را در بحث کرونا دیدیم.

وی گفت: ویروسی که کل جهان را درگیر خود کرده می‌توانست یک بحران اقتصادی اجتماعی هم در جامعه ما ایجاد کند ولی تمام مردم پای کار آمدند و به خوبی این ویروس منحوس کنترل شد حال اگر این حماسه‌ای که مردم در بحث کرونا از خود به جای گذاشتند در بحث آرمان قدس هم تکرار کنند به سرعت وعده رهبر معظم انقلاب یعنی وعده نابودی اسرائیل، محقق خواهد شد.

کلیدواژه ها :وعده های
منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking