۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۱

امام جمعه همدان: جریان مقاومت تنها راه مقابله با استکبار است

امام جمعه همدان: جریان مقاومت تنها راه مقابله با استکبار است
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه روز قدس روز زنده کردن آرمان‌های فلسطین است گفت: جریان مقاومت جریانی زنده بوده و در شرایط کنونی تنها راه مقابله با دشمنان و استکبار جهانی نیز به شمار می‌آید.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، آیت الله حبیب الله شعبانی، ظهر امروز در جمع خبرنگاران با گرامیداشت روز جهانی قدس، اظهار داشت: روز قدس از یادگاری‌های پر برکت امام خمینی(ره) به شمارمی‌آید روزی که در آن آرمان‌های قدس شریف یادآوری می‌شود.

وی افزود: امسال به دلیل شرایط موجود راهپیمایی برگزار نمی‌شود، اما از طریق رسانه ملی از سخنان گوهر بار رهبر معظم انقلاب بهره خواهیم بود.

امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه آرمان‌های قدس فراموش شدنی نیست، گفت: تمامی مسلمانان اذعان دارند که مسئله قدس و سرزمین‌های اشغالی از مسائل اصلی جهان اسلام است و آزادی خواهان جهان، قدس را فراموش نخواهند کرد.

برنامه‌های روز قدس در استان سمنان اعلام شد؛ از مسابقه پیامکی تا اجرای طرح مأذنه‌های مقاومتپیام نیروی انتظامی به مناسبت روز قدس: فلسطین اصل مهم و برگشت‌ناپذیر انقلاب اسلامی ایران استآیت‌‌الله کعبی: "قدس" خرمشهر دیگری می‌شود/"کرونا" مانع بزرگداشت روز قدس نمی‌شود

 

وی با بیان اینکه پیشنهاد نظام اسلامی برای حل مشکل فلسطین پیشنهادی عقلایی است، مطرح کرد: بهترین و عاقلانه‌ترین راه کار این است که خود مردم فلسطین و کسانی که اصالت فلسطینی دارند اما امروز جز آوارگان به کشورهای دیگر محسوب می‌شوند، سرنوشت خودشان را تعیین کنند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان تصریح کرد: دنیای امروز با دشمنی با نام صهیونیسم مواجه است که اهل منطق نیست و دارای قدرت استکباری و قدرت فرعونی است و هدفش تنها قدس نیست بلکه به دنبال تمام خاورمیانه است.

وی بهترین رویکرد در شرایط فعلی را مقاومت دانست و عنوان کرد: امسال اولین سالی است که روز قدس را بدون شهید سلیمانی برگزار می‌کنیم و لذا باید یاد این سردار عزیز که در عرصه مقاومت خدمات بسیار فراوانی داشته است را گرامی بداریم.

شعبانی اظهار داشت: جریان مقاومت جریانی زنده بوده و تنها راه مقابله با دشمنان و استکبار جهانی نیز به شمار می‌آید.

وی با تاکید بر اینکه بدون مقاومت نمی‌توان طرف مقابل را کنار زد، گفت: در این روز در سراسر دنیا آرمان‌های قدس را گرامی خواهیم داشت و خصوصا امسال به دلیل شرایط موجود خوب است که جوانان و نهادهای انقلابی با استفاده از فضای مجازی برنامه‌های جایگزینی را اجرا کنند.

کلیدواژه ها :دشمنان الله مقاومت
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking