۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۴

برگزاری پویش بین‌المللی «فلسطین آزاد» در یزد

برگزاری پویش بین‌المللی «فلسطین آزاد» در یزد
رئیس حوزه هنری یزد گفت: نخستین پویش بین‌المللی «فلسطین آزاد» با محوریت شعر قدس هم‌زمان با سراسر کشور در یزد برگزار می‌شود.

«محمدصادق کوچک‌زاده» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به اهمیت راه‌اندازی پویش سراسری «فلسطین آزاد» در فضای مجازی یزد، اظهار کرد: در این پویش شاعران، آثاری با موضوع دفاع از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین و آزادی قدس شریف از چنگ اسرائیل غاصب، تولید و فیلمی از شعرخوانی خود را با درج هشتگ #فلسطین_آزاد در صفحه‌های شخصی خود منتشر می‌کنند.

وی با بیان این‌که طبق مقررات تدوین شده هر شاعر در پایان ویدئو، باید از سایر شاعران برای مشارکت در این پویش دعوت کند، افزود: شاعران می‌توانند فیلم شعرخوانی خود را به اینستاگرام حوزه هنری یزد به نشانی @artyazd ارسال کنند.

رئیس حوزه هنری یزد در ادامه ابراز خشم و انزجار از رژیم اشغالگر قدس در فضای حقیقی و مجازی، شکل‌گیری جریانی عمومی نسبت به آزادی قدس شریف را از جمله اهداف این پویش دانست و گفت: بهره‌گیری حداکثری از فضای مجازی برای اشاعه و انتقال پیام آرمان آزادی بیت‌المقدس و رهایی ملت مظلوم فلسطین از دیگر اهداف پویش فلسطین آزاد در استان یزد است.

کوچک‌زاده در پایان با بیان این‌که فراخوان این پویش به سه زبان عربی، انگلیسی و فارسی ترجمه‌ شده است، خاطرنشان کرد: پویش بین‌المللی «فلسطین آزاد» تا جمعه دوم خرداد، روز جهانی قدس ادامه دارد.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :حوزه هنری شاعر
منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking