۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۱

گفت‌وگو|

هوشیار: بیرانوند با عابدزاده قابل قیاس نیست

هوشیار: بیرانوند با عابدزاده قابل قیاس نیست
دروازه‌بان سابق پرسپولیس گفت: شرایط بیرانوند با عابدزاده کاملا متفاوت است، چون نام پدر امیر در پیشرفت او خیلی تاثیرگذار بوده است.

هوشیار: بیرانوند با عابدزاده قابل قیاس نیست

خبرگزاری میزان - حسین هوشیار در گفت‌وگو با میزان در ارتباط با تزلزل جایگاه علیرضا بیرانوند سنگر‌بان ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس درون دروازه این تیم، اظهار داشت: بیرانوند با کلین‌شیت‌های متوالی، ثبت کمترین گل‌های خورده در چند فصل اخیر و نقش پررنگ در قهرمانی تیم و نمایش خوب در آسیا و جام جهانی خود را اثبات کرده و دیگر نیازی ندارد بخواهد خود را به کسی اثبات کند.

وی در ادامه در خصوص درخشش رادوشویچ در هفته‌های پایانی لیگ برتر پیش از تعطیلی مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا، تصریح کرد: به نظرم نیمکت‌نشینی بیرانوند باعث افت او می‌شود. در منچستریونایتد دخیا چندین بار گل‌های بدی خورده، اما جایگاهش را از دست نداده است. یک مهاجم خوب هم ممکن است در چندین بازی گل نزند، اما باید به او فرضت داد.

دروازه‌بان سابق پرسپولیس در پایان پیرامون احتمال موفقیت بیرانوند در تیم فوتبال آنتورپ بلژیک، خاطرنشان کرد: اصلا قابل پیش‌بینی نیست، اما به نظرم او در بلژیک موفق خواهد شد هرچند نباید او را با دیگر دروازه‌بان‌های ما که تجربه لژیونر شدن را داشته یا الان در اروپا هستند مقایسه کرد. شرایط بیرانوند با عابدزاده کاملا متفاوت است و نباید این دو را با هم مقایسه کرد، چون نام پدر امیر در پیشرفت او خیلی تاثیرگذار بوده، اما علیرضا هر چه به دست آورده با تلاش خودش کسب کرده است.

بیشتر بخوانید: پیش‌بینی رسانه پرتغالی از سرنوشت مهاجم ایرانی؛ طارمی در مسیر پیوستن به پورتو

کلیدواژه ها :پرسپولیس پدر
منبع : میزان

پربازدیدترین امروز

website tracking