۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۹

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی:

رژیم صهیونیستی بر پایه دروغ‌های بزرگ شکل گرفته است

رژیم صهیونیستی بر پایه دروغ‌های بزرگ شکل گرفته است
بیرجند- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه روز قدس فرصتی برای اعلام انزجار از جنایت‌های استکبار است، گفت: رژیم صهیونیستی بر پایه دروغ‌های بزرگ شکل گرفته است.

حجت‌الاسلام احمد ملایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: روز قدس فرصتی برای اعلام انزجار از جنایت‌های رژیم صهیونیستی، استکبار جهانی و به طور کلی هر ظلم در گوشه گوشه جهان است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: رژیم صهیونیستی در طول ۷۰ سال گذشته از هیچ ظلمی در حق مردم فلسطین چون کودک‌کشی، تحریم و محاصره اقتصادی نواره غزه و بمباران فروگذار نکرد.

ملایی با اشاره به اینکه اسرائیل بر پایه دروغ‌های بزرگ چون هولوکاست و یا سرزمین موعود شکل گرفته است، ادامه‌داد: همه این مسائل در قبال مردمی صورت گرفت که تنها مطالبه‌شان زندگی در سرزمین مادری شأن است و برای همین موضوع قدس یک بُعد انسانی دارد.

وی افزود: موضوع فلسطین علاوه بر جنبه انسانی و حقوق بشری به واسطه مسلمان بودن مردم این دیار و قرار گرفتن اولین قبله مسلمانان در فلسطین دارای ابعاد اسلامی نیز است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: متأسفانه در هر جنایتی که علیه مسلمانان و حتی بشریت رخ می‌دهد رد پای صهیونیسم و اسرائیل را مشاهده می‌کنیم که در موضوع داعش این موضوع کاملاً روشن بود.

ملایی اظهار کرد: در قضیه داعش دیدیم که چگونه مجروحان تروریست داعشی در بیمارستان‌های تلاویو و سایر شهرهای اسرائیل درمان شدند.

وی گفت: در موضوع حمله عربستان به یمن نیز رد پای اسرائیل را مشاهده کردیم چرا که درگیر شدن مسلمانان با یکدیگر برای این رژیم اشغال‌گر امنیت آور است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی یادآور شد: هر چند در روز قدس امسال راهپیمایی و تجمع نخواهیم داشت ولی فعالیت در فضای رسانه‌ای و تبلیغی توسط جوانان توانمند، مؤمن و هوشمند پررنگ خواهد بود.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking