۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۹

رئیس حوزه هنری استان سمنان:

پویش «فلسطین آزاد» در حوزه هنری استان سمنان برگزار شد

پویش «فلسطین آزاد» در حوزه هنری استان سمنان برگزار شد
سمنان- رئیس حوزه هنری استان سمنان از برگزاری پویش «فلسطین آزاد» در استان خبر داد و گفت: هدف از اجرای این برنامه دفاع از مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف است.

سید مصطفی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه به مناسبت روز جهانی قدس، پویش «فلسطین آزاد» در حوزه هنری استان سمنان اجرا شد، ابراز داشت: هدف از اجرای این پویش از ۲۷ اردیبهشت آغاز و تا دوم خرداد ادامه دارد دفاع از مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف است.

وی بابیان اینکه فراخوان این پویش در فضای مجازی داده‌شده است، افزود: به پاسداشت سال‌ها مبارزه برای رهایی قدس شریف اجرای این برنامه امسال در دستور کار حوزه هنری استان سمنان قرارگرفته است.

رئیس حوزه هنری استان سمنان بابیان اینکه قالب عمده این پویش پوستر، پادکست رادیویی و شعرخوانی است، ابراز داشت: معرفی و خوانش کتاب «بابای توی قاب» از تولیدات دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان نیز در این راستا اجراشده است.

حسینی اضافه کرد: پویش شعرخوانی شاعران دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان سمنان در فضای مجازی و نمایشگاه آثار پوستر هنرمندان دفتر هنرهای تجسمی حوزه هنری استان در فضای مجازی نیز از دیگر برنامه‌های اجراشده در این راستا بوده است.

کلیدواژه ها :هنری دفاع
منبع : مهر

بازتاب این خبر در رسانه ها

website tracking