۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۹

مدیرعامل شرکت گاز کردستان:

ارتقای کیفیت خدمات موجب رضایتمندی بیشتر مردم می‌شود

ارتقای کیفیت خدمات موجب رضایتمندی بیشتر مردم می‌شود
سنندج - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: شرکت گاز به دنبال کسب اعتبار و اعتماد در بین مردم است و این هدف با بالا بردن کیفیت خدمات و افزایش رضایت مندی بین مردم محقق می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کردستان، احمد فعله گری در دیدار با پیمانکاران بخش خدمات جنبی پشتیبانی، اظهار داشت: عملکرد مناسب پیمانکاران این بخش باعث افزایش سطح رضایت مندی مشترکان استان کردستان می‌شود.

وی افزود: بدون شک یکی از موتورهایی که توسعه صنعت گاز کشور و و به تبع آن شرکت گاز استان کردستان را شتاب می‌بخشد، پیمانکاران درگیر در پروژه‌های این صنعت است.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان ادامه داد: پیمانکاران شاغل در بخش خدمات پشتیبانی علاوه بر اینکه در جهت ارائه خدمات سریع‌تر و مطلوب‌تر به دست مشترکین گاز طبیعی گام بر می‌دارند در جهت نگهداشت تأسیسات و حفظ نیروی انسانی بعنوان سرمایه اصلی سازمان‌ها نیز نقش اساسی ایفا می‌کنند.

فعله گری هدف از این دیدار را برقراری ارتباط مؤثر دانست و یادآور شد: برای برقراری ارتباط مؤثر و شفاف بین پیمانکاران و شرکت گاز استان کردستان، این جلسه تشکیل شد تا مسائل و مشکلات به صورت حضوری مطرح و راهکارهای عملی برای حل مسائل شناسایی شود.

وی بکارگیری پیمانکاران بومی را بسیار ارزنده توصیف کرد و بیان کرد: اغلب پیمانکاران بکارگیری شده در بخش پروژه‌های اجرایی و خدماتی بومی بوده و این امر جای خرسندی دارد که پیمانکاران بومی و محلی و آشنا با جفرافیای استان، و آگاه به مسائل فرهنگی و اجتماعی منطقه اشتغال دارند و قادرند تمامی پروژه‌های گازرسانی این استان را که در مقایسه با سایر استان‌های دیگر از صعوبت و سختی خاصی برخوردار است به انجام برسانند و این جای تقدیر و تشکر دارد.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: شرکت گاز استان به دنبال کسب اعتبار و اعتماد در بین مردم است و رسیدن به این هدف جز به کمک پیمانکاران و عوامل اجرایی مسیر نخواهد شد، پس باید کیفیت خدمات به مردم ارتقا یافته تا میزان رضایت مندی نیز افزایش یابد.

فعله گری اظهار داشت: برای افزایش رضایت مندی در بخش کارکنان پیمانکاری بایستی ساز و کار مدون و منضبطی تدوین شده تا بتواند در پایان هر ماه حقوق و دستمزد خود را دریافت کنند و تحقق این هدف جز با همکاری مدیران شرکت‌های پیمانکاری میسر نخواهد شد.

کلیدواژه ها :کردستان
منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking