۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۷

بیش از 443 هزار بسته حمایتی در قالب رزمایش کمک مومنانه به نیازمندان سیستان‌ و بلوچستان اهدا شد

بیش از 443 هزار بسته حمایتی در قالب رزمایش کمک مومنانه به نیازمندان سیستان‌ و بلوچستان اهدا شد
دبیر ستاد مردمی کمک مومنانه استان سیستان و بلوچستان گفت: 443 هزار و 300 بسته حمایتی در قالب رزمایش همدلی به نیازمندان استان اهدا شد.
- اخبار استانها -

مصطفی میرحسینی دبیر ستاد مردمی کمک مومنانه در استان سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: گروه‌های مختلف جهادی و مردمی، مجموعه‌های متعدد کشوری و استانی و نهادهای انقلابی در لبیک به فرمایش مقام مقام معظم رهبری رزمایش عظیمی از همدلی و مواسات و کمک مؤمنانه را با تهیه 443 هزار و 300 برای نیازمندان استان سیستان و بلوچستان رقم زدند.

شکوه کمک‌های مومنانه در گیلان به روایت تصویررزمایش کمک‌های مومنانه کمیته امداد استان کرمان آغاز شد+عکستوزیع 6200 بسته غذایی بین نیازمندان لرستان؛ رزمایش کمک مومنانه به نیابت از شهدای استان برگزار شد+ تصاویر

دبیر ستاد مردمی کمک مومنانه استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: این مجموعه اقدامات در ماه مبارک رمضان و با محوریت جریانات مردمی انجام شد.

میرحسینی خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه این رزمایش به صورت محدود با سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان جمعه دوم خردادماه ساعت 10 صبح در مجتمع ایثار واقع در بلوار جمهوری زاهدان برگزار می‌شود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking