۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۵

1400 میلیارد تومان در اجرای طرح‌های زیربنایی شهرستان‌های جنوبی بوشهر هزینه شد

1400 میلیارد تومان در اجرای طرح‌های زیربنایی شهرستان‌های جنوبی بوشهر هزینه شد
نماینده شهرستان‌های جم، عسلویه، کنگان و دیر در مجلس شورای اسلامی گفت: در 4 سال گذشته افزون بر 1400 میلیارد تومان اعتبار ملی که بیشتر اعتبارات وزارت نفت بود در توسعه زیرساخت‌های شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر هزینه شده است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سکینه الماسی ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان بوشهر با قدردانی از تلاش وافر نمایندگان مجلس دهم در حل مشکلات و همراهی با دولت اظهار داشت: علی لاریجانی بیش از 12 سال به عنوان رئیس مجلس است که در سه دوره نمایندگی گذشته خدمات قابل توجهی ارائه کرده است.

وی، با بیان اینکه برخی‌ها مجلس دهم را به کم‌کاری متهم می‌کنند افزود: این برنامه‌ها بیشتر دعوای سیاسی و  بی انصافی است که به دلیل نگاه‌های سیاسی مجلس را به کم کاری متهم کنند. 

وی بیان کرد: مجلس در 4 سال گذشته در عرصه تقویت بنیه دفاعی، حمایت از سپاه پاسداران، مبارزه با گروه تروریستی داعش و بخش‌های دیگر طرح‌های مهمی به تصویب رساند.

نماینده شهرستان‌های جم، عسلویه، کنگان و دیر  در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای بهبود امکانات و رسیدگی به معیشت مردم در  شهرستان‌های جنوبی تلاش‌‌های وافری شد افزود: در 4 سال گذشته طرح‌های مهمی مورد مطالبه مردم شهرها و روستاهای شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر با همکاری وزارتخانه‌ها اجرا شد.

الماسی از تخصیص 600 میلیارد تومانی اعتبارات وزارت نفت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی برای اجرای طرح‌های زیربنای در 4 شهرستان جنوبی استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در تاریخ استان بوشهر و کشور بی سابقه بود که توانستیم با کمک وزارت نفت، پکیج 600 میلیارد تومانی را تدوین و اجرایی کنیم. 

وی، تصریح کرد: در 4 سال گذشته افزون بر 1400 میلیارد تومان اعتبار ملی که بیشتر اعتبارات وزارت نفت بود در توسعه زیرساخت‌های  4 شهرستان‌ جنوبی استان بوشهر در روستاها و شهرها هزینه شده است.

اشتغال نیروهای بومی استان بوشهر در فازهای پارس جنوبی افزایش می‌یابد توضیحات سخنگوی کمیسیون انرژی درباره جلسه استیضاح «زنگنه» یک نماینده: تفکیک وزارتخانه‌ها مغایر برنامه ششم توسعه است

نماینده شهرستان‌های جم، عسلویه، کنگان و دیر  در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از همکاری و تلاش نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، استانداران، فرمانداران، مدیران دستگاه‌های اجرایی و ائمه جمعه در رسیدگی به مشکلات  مردم گفت: پس از پایان دوره نمایندگی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که کارمند آن وزارتخانه هستیم بر می‌گردم وو هیچ قصدی برای انتقال به دیگر وزارتخانه‌های دیگر در برخی فضای مجازی مطرح می‌‌شود  ندارم.

کلیدواژه ها :نفت وزارت نفت
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

    website tracking