۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۵

برنامه‌های روز قدس در استان سمنان اعلام شد؛ از مسابقه پیامکی تا اجرای طرح مأذنه‌های مقاومت

برنامه‌های روز قدس در استان سمنان اعلام شد؛ از مسابقه پیامکی تا اجرای طرح مأذنه‌های مقاومت
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان با اشاره به اجرای طرح مأذنه‌های مقاومت به مناسبت روز جهانی قدس در این استان گفت: برگزاری مسابقه پیامکی اسوه مقاومت از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده به مناسبت روز قدس در استان سمنان است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حجت‌الاسلام غلامرضا قندهاری ظهر امروز در نشستی با اصحاب رسانه و مطبوعات به مناسبت گرامیداشت روز قدس اظهار داشت: قدس پاره تن اسلام است و این یعنی گران‌بها از معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) است که نشان از اهمیت مسئله قدس دارد.

مجمع روحانیت شمال افغانستان: امت اسلامی و ملت مجاهد فلسطین به زودی قدس را آزاد می‌کنندپیام نیروی انتظامی به مناسبت روز قدس: فلسطین اصل مهم و برگشت‌ناپذیر انقلاب اسلامی ایران استبیانیه وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز جهانی قدسیادداشت|آرمان قدس شریف و تغییر معادلات جهانی در پساکروناآیت‌‌الله کعبی: "قدس" خرمشهر دیگری می‌شود/"کرونا" مانع بزرگداشت روز قدس نمی‌شود

وی افزود: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور راهپیمایی روز قدس برپا نمی‌شود و در استان سمنان نیز همچون دیگر استان‌های کشور مراسم گرامیداشت این روز متفاوت‌تر از سال‌های گذشته برگزار می‌شود.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان عنوان کرد: بر اساس آنچه اعلام شده است رهبر معظم انقلاب فردا جمعه دوم مردادماه رأس ساعت 12 ظهر سخنرانی خواهند داشت که از طریق صداوسیما پخش می‌شود و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده طرح مأذنه‌های مقاومت و پخش شعار از مأذنه‌های مساجد، اماکن مذهبی و مصلی‌ها در روز جهانی قدس بعد از سخنرانی رهبر انقلاب در دستور کار قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام قندهاری از دیگر برنامه‌های روز جهانی قدس را اجرای مسابقه پیامکی با عنوان «اسوه مقاومت» به مناسبت روز جهانی قدس عنوان کرد و گفت: این مسابقه با مشارکت و همکاری نهادهایی نظیر سپاه، شورای هماهنگی تبلیغات، ادارت تبلیغات اسلامی، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان و بنیاد شهید استان سمنان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: محوریت این مسابقه «وصیت‌نامه سردار شهید قاسم سلیمانی» در استان سمنان است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند به سایت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان به آدرس www. semnan.ccoip.ir مراجعه کنند.

حجت‌الاسلام قندهاری بیان کرد: علاقه‌مندان پس از مطالعه وصیت‌نامه می‌توانند پاسخ صحیح سوالات را در قالب یک کد 10 رقمی به  شماره 6600023038 ارسال کنند.

کلیدواژه ها :پیامک تبلیغات مقاومت
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking