۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۳

140 واحد مسکونی به همت سپاه گلستان در مناطق سیل‌زده افتتاح شد

140 واحد مسکونی به همت سپاه گلستان در مناطق سیل‌زده افتتاح شد
140 واحدمسکونی که در سیل سال گذشته استان گلستان تخریب شده بود به همت سپاه نینوای استان بازسازی و امروز افتتاح شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آق‌قلا، سردار علی ملک‌شاهکویی فرمانده سپاه نینوای استان ظهر امروز در مراسم افتتاح متمرکز 140 واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده که در روستای سلاق یلقی برگزار شد اظهار داشت: هر چند که یک سال از سیل گذشته اما ما هنوز موضوع مرمت، احداث و بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیل را رها نکرده‌ایم و آن را به جد پیگیری می‌کنیم.

فرمانده سپاه استان کرمان‌: 5000 سبد غذایی در منطقه سیل‌زده جنوب کرمان توزیع شدکاروان کمک‌های مومنانه و لوازم خانگی اهدایی سپاه به منطقه سیل‌زده شهداد اعزام شد + تصاویرگلستان| 100 واحد مسکونی ویژه محرومان سیل‌زده گمیشان ساخته می‌شود

وی خطاب به مردم سیل‌زده این روستا گفت: به شما برادران و خواهران عزیزم قول می‌دهم تا آخر کنارتان خواهیم ماند چرا که خدمت رسانی به شما را رسالت خود می‌دانیم.

ملک‌شاهکویی افزود: یکی از اهداف اصلی احداث کانال‌های بندولی و دیگجه در شهرستان و تسریع روند ساخت سد نرماب جلوگیری از وقوع مجددا سیل و سیلاب‌های ناگهانی فصلی است که در این بخش‌ها نیز پیگیر مطالبات مردم هستیم.

وی از زحمات گروه‌های جهادی و بسیجی در امر نوسازی و بازسازی واحدهای مسکونی در مناطق سیل‌زده قدردانی کرد و گفت: دست 32 هزار نیروی بسیجی که در برطرف کردن مشکلات سیل مجاهدت کردند و شاید کمتر زحمات‌شان به تصویر کشیده شده است را می‌بوسم.

کلیدواژه ها :گلستان
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking