۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۴

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی

چراغ روز قدس تا محو رژیم کودک کش اسرائیل روشن می ماند

چراغ روز قدس تا محو رژیم کودک کش اسرائیل روشن می ماند
بجنورد- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در بیانیه ای اعلام کرد چراغ روز قدس که رهبر کبیر انقلاب آن را روشن کرده اند، تا محو رژیم کودک کش اسرائیل روشن می ماند.

به گزارش خبرگزاری مهر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ضمن صدور بیانیه‌ای از عموم مردم مؤمن و روزه دار باب الرضا-گنجینه معرفت‌ها دعوت کرد تا به بیانات گهر بار ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی در روز قدس گوش جان بسپرند.

در این بیانیه آمده است: روز جهانی قدس؛ این یادگار گرانمایه و ارزشمند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی میراث ماندگاری ارزشمندی است که امام راحل عظیم‌الشأن با نامگذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان؛ نقشه‌های شوم مثلت شوم استبداد و جرثومه تجاوز و تعدی را نقش برآب کرد و نمادی برای مبارزه با ظلم در دنیا و مایه وحدت بین مسلمین شد.

امسال در حالی به استقبال روز قدس می‌رویم که در کنار حوادث تلخ و بلیه عالم گیر شاهد طوفان دشمنی‌ها وتوطئه های پیچیده نظام سلطه و تشدید هجمه‌ها و سیطره اختاپوسی رژیم منحوس اشغالگر بر نهادهای بین‌المللی حتی برخی دول متحجر منطقه بوده و از سویی توطئه کثیف و غیر انسانی عادی سازی روابط دولت‌های اسلامی با این غده سرطانی؛ تراژدی غمبار و اسفناکی از جرم و جنایت نهان و آشکار را در فلسطین مظلوم و غزه‌ی بی دفاع موجب شده و این مهم زنگ خطری است برای قاطبه مسلمین که این فرموده رهبر عظیم الشأن جهان اسلام باید نصب العین همگان باشد؛ و مسئله فلسطین همواره در رأس مسائل جهان اسلام باشد.

حال که به واسطه وجود این بلیه فراگیر امکان برگزاری راهپیمایی در هیچ نقطه از کشور عزیزمان وجود نداشته لذا این چراغ پرفروغی که همزمان با طلیعه انقلاب عظیم اسلامی توسط معمار کبیر انقلاب روشن شده و دل‌های آزادی خواهان و مستضعفین تحت ستم در سراسر عالم را نور امید بخشیده؛ باید تا رهایی کامل قدس شریف و محو رژیم کودک کش اسرائیل همواره روشن بماند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ضمن گرامیداشت سوم خرداد؛ سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان؛ دعوت می‌کند تا همگی گوش جان به بیانات گهر بار رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی که خطاب به مسلمین جهان در ساعت ۱۲ روز جمعه؛ ۲/۳/۱۳۹ مصادف با روز قدس از شبکه‌های ملی و استانی پخش خواهد شد سپرده و با دل‌هایی مملو از معنویت و جانهایی آکنده از نور ایمان برای سلامتی و تعجیل در آخرین ذخیره و حجت الهی همچنین رفع تمام بلایا دعا کنند.

یادآور می‌گردد بمنظور فیض همگان از بیانات معظم‌له؛ هیچ گونه برنامه و تجمعی در روز جمعه دوم خرداد در هیچ نقطه از کشور برگزار نخواهد شد.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking