۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۱

2 شهید حادثه شناور کنارک در بهشت صادق(ع) بوشهر به خاک سپرده شد

2 شهید حادثه شناور کنارک در بهشت صادق(ع) بوشهر به خاک سپرده شد
پس از برگزاری مراسم تشییع و اقامه نماز بر پیکر پاک 5 شهید حادثه شناور کنارک نیروی دریایی ارتش در بوشهر 2 شهید در گلزار شهدای بهشت صادق(ع) بوشهر دفن و 3 شهید دیگر به تنگستان و دشتستان برای تشییع و خاکسپاری منتقل شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، فرمانده پایگاه نیروی دریایی ارتش بوشهر پیش از ظهر امروز در مراسم استقبال و تشییع  پیکر پاک 5 شهید حادثه شناور  کنارک با تاکید بر پاسداری از خون پاک شهیدان والامقام اظهار داشت: پاسداری از خون شهدای گرانقدر مهمترین رسالت مردم و مسئولان است و نباید از این وظیفه غافل شد.

 ناخدا یکم جعفر تذکر، شهدا را مایه عزت، اقتدار و استقلال نظام جمهوری اسلامی و کشور دانست و بیان کرد: نیروی دریایی ارتش با تقدیم خون هزاران شهید سبب ایجاد نیروی بازدارندگی شده‌ است.

وی تاکید کرد:این مقاومت  و اقتدار سبب شده هیچ قدرتی اجازه جسارت به این مرز و بوم به خود ندهد.

فرمانده پایگاه  نیروی دریایی ارتش در بوشهر شهادت مظلومانه شهدای رمضان را به خانواده‌های آنان تبریک و تسلیت گفت و خاطر نشان کرد: 41  سال است که ایران اسلامی برای حفظ استقلال هزینه می‌پردازد که نمونه بارز این هزینه‌ها، تقدیم شهدای بی‌شمار از سوی مردم ایران است.

 پس از برگزاری  مراسم تشییع  و اقامه نماز بر پیکر 5 شهید رمضان  2 شهید آن به نام‌های ناوبان دوم مهدی‌رازی و مهناوی یکم تفنگدار رضا دهقانی در گلزار شهدای بهشت صادق(ع) بوشهر به خاک سپرده شد.

فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت جاسک: اجازه نخواهیم داد پرچم و بیرق شهیدان به زمین بیفتد تشییع پیکر پاک 5 شهید حادثه شناور کنارک نیروی دریایی ارتش در بوشهر به روایت تصویر امام جمعه بوشهر: شهداء برای خود عزت، برای مملکت اقتدار و برای خانواده افتخار می‌آفرینند

بر پایه این گزارش ناوبان یکم مکانیک مصطفی پویان‌فر در چاه تلخ جنوبی تنگستان، ناوبان سوم عرشه حسین سپهری اهرمی در اهرم و ناواستوار یکم الکترونیک سید منصور موسوی‌نژاد در روستای نظرآقا شهرستان دشتستان به خاک سپرده می‌شوند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking