۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۴

آیت‌الله آملی لاریجانی: روز قدس فراموش‌شدنی نیست

آیت‌الله آملی لاریجانی: روز قدس فراموش‌شدنی نیست
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه روز جمعه، روز جهانی قدس است، گفت: امسال به لحاظ وضعیتی که در کشور و البته در تمام جهان به دلیل بیماری کرونا حاکم است، به حسب اعلام راهپیمایی روز قدس برگزار نمی‌شود. اما قدس فراموش شدنی نیست.
آیت‌الله آملی لاریجانی: روز قدس فراموش‌شدنی نیستخبرگزاری میزان -  آیت الله صادق آملی لاریجانی با بیان اینکه  در ایامی هستیم که نیاز به همفکری و همدلی فراوان است، اظهارداشت: روز جمعه، روز جهانی قدس است. امسال به لحاظ وضعیتی که در کشور و البته در تمام جهان به دلیل بیماری کرونا حاکم است، به حسب اعلام راهپیمایی روز قدس برگزار نمی‌شود. اما قدس فراموش شدنی نیست و امام راحل (ره) در دوران ستم شاهی در آن ایام خفقان، ندای آزادی قدس و ندای مظلومیت مردم فلسطین را سر داده بودند.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی، رکن مقاومت شد و ندای مظلومیت مردم فلسطین را هر روز بلندتر به گوش جهانیان رساند. برای همین روز قدس فراموش شدنی نیست. طبیعتا باید به انحای مختلف این روز را زنده نگهداشت و سخنرانی مقام معظم رهبری در روز قدس بسیار اثرگذار خواهد بود.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: ما مطمئن هستیم که مردم مظلوم فلسطین ان شاءالله به زودی به حقشان خواهند رسید و رژیم جنایتکار و کودک کش صهیونیستی از صفحه جهان محو خواهد شد. بیشتر بخوانید:  روز قدس؛ تیری به قلب توطئه فراموشی مسئله فلسطین  
کلیدواژه ها :الله
منبع : میزان

پربازدیدترین امروز

website tracking