۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۲

فرماندار صومعه سرا:

تمهیدات لازم برای تعطیلات عید فطر و ورود مسافران اتخاذ شود

تمهیدات لازم برای تعطیلات عید فطر و ورود مسافران اتخاذ شود
صومعه سرا- فرماندار صومعه سرا با اشاره به تعطیلات عید فطر و ورود مسافران، گفت: دستگاه های متولی باید تمهیدات لازم برای پیشگیری از شیوع دوباره ویروس کرونا را اتخاذ کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید جلال سید محمدی صبح پنجشنبه در جلسه پیشگیری از کرونا در فرمانداری این شهرستان، اظهار کرد: با توجه به شرایط و بحران بیماری کووید ۱۹ موجود در شهرستان مناسبت‌های پیش رو با شرایط خاصی برگزار می‌شود.

سید محمدی با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی قدس، تاکید کرد: با توجه به عدم برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس به دلیل شیوع ویروس کرونا هیچ چیزی از ارزش‌های روز قدس و همبستگی و همراهی ملت ایران در دفاع از مردم مظلوم فلسطین کم نمی‌کند.

فرماندار صومعه سرا به تعطیلات پیش رو بعد از عید سعید فطر به مناسب عید فطر، سفر گردشگران به شهرستان و بازگشایی رستوران‌ها و اغذیه‌ها اشاره کرد و افزود: باید برای کنترل ویروس کرونا در این زمینه تمهیدات لازم از سوی دستگاه‌های متولی اندیشه شود.

وی با بیان اینکه این شرایط نباید تلاش کادر درمان و مردم شهرستان صومعه سرا در کنترل نسبی این ویروس را خدشه دار کند، گفت: طی دو هفته اخیر شاهد کاهش آمار مبتلایان به این ویروس بوده‌ایم اما این کاهش به منزله مهار کرونا نبوده و هنوز باید پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود.

سید محمدی به بازگشایی مدارس نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به بازگشایی مدارس باید پروتکل‌های بهداشتی از سوی مدیران رعایت و مدرسه هر روزه برای سلامت دانش آموزان ضدعفونی شود.

فرماندار صومعه سرا گفت: در مورد تسهیلات سفر با توجه به بیماری کرونا تمام دستگاه‌های مجری باید اقدامات لازم در این زمینه را انجام دهند.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

    website tracking