۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۹

انبار 30 میلیاردی احتکار خودرو در شیراز کشف شد

انبار 30 میلیاردی احتکار خودرو در شیراز کشف شد
معاون اجتماعی پلیس فارس از شناسایی یک انبار و کشف 29 دستگاه خودرو احتکار به ارزش 30 میلیارد ریال در شهرستان شیراز خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان فارس سرهنگ کاووس محمدی با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای طرح مبارزه با احتکار و اخلالگران اقتصادی، روز گذشته ماموران پلیس امنیت عمومی استان از وجود انبار احتکار خودرو در یکی از محله‌های شیراز مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: پس از هماهنگی قضائی، ماموران به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن انبار موفق به کشف 29 دستگاه خودرو شامل 7 دستگاه پژو 206، 6 دستگاه پژو پارس، 3 دستگاه تیبا، 3 دستگاه پژو 207، 2 دستگاه جک، 2 دستگاه سمند، 2 دستگاه کوئیک و 4 دستگاه پراید، دانگ فنگ، مزدا 3 و ساینا  که احتکار شده بود شدند.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه ارزش ریالی کالاهای احتکار شده برابر نظر کارشناسان 30 میلیارد ریال برآورد شده است، عنوان کرد: در این باره یک نفر متهم دستگیر شد.

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان : خودروهای دپو شده با قیمت مصوب فروخته می شوداطلاعیه وزارت صنعت به متقاضیان ثبت‌نام خودرو/ زمان و نحوه ثبت‌نام متعاقباً اعلام می‌شودنباید بازار خودرو به حال خود رها شود/ قیمت خودرو در دست واسطه‌ها است

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان تصریح کرد: به همین منظور و با هدف تنظیم بازار و برخورد با محتکران، انبار مذکور پلمپ و پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شد.

14 خودرو احتکار شده  در کازرون کشف شد

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی استان گفت: مأموران پلیس آگاهی کازرون انبار خودروهای احتکار شده به ارزش 28 میلیارد ریال را کشف کردند.

سرهنگ احمدرضا استوار بیان کرد: مأموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی کازرون از اخباری مبنی بر نگهداری و احتکار خودرو در انبار منزل مسکونی در یکی از محله‌های این شهرستان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با کسب مجوز قضائی طی یک عملیات از مکان مورد نظر بازدید به عمل آمد که در نتیجه آن، 7 دستگاه سواری ساندرو و 7 دستگاه پژو پارس که فاقد مدارک ورودی و خروجی و احتکار شده بود کشف و توقیف شد.

معاون هماهنگ کننده پلیس فارس با بیان اینکه کارشناسان ارزش این محموله احتکار را 28 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، عنوان کرد: در این خصوص یک نفر متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

کلیدواژه ها :شیراز
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

    website tracking