۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۲

گفت‌وگو|

رجبی: اگر استقلال هم صدرنشین بود اینقدر اصرار برای ادامه مسابقات وجود داشت؟

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: به نظرم این تصمیم لجبازی با بیشتر تیم‌های لیگ برتری بود، چون همه تیم‌ها اعلام کرده بودند هم از لحاظ بهداشتی و هم اقتصادی در شرایطی نیستند که مسابقات را برگزار کنند.

رضا رجبی در گفت‌وگو با میزان در خصوص از سرگیری مسابقات از  اوایل تیرماه اظهار داشت: نمی‌دانم اگر استقلال هم صدر جدول بود این همه پشتکار و اصرار برای ادامه مسبقات وجود داشت یا خیر. به نظرم این تصمیم لجبازی با بیشتر تیم‌های لیگ‌برتر بود، چون همه تیم‌ها اعلام کرده بودند هم از لحاظ بهداشتی و هم اقتصادی در شرایطی نیستند که مسابقات را برگزار کنند.

وی ادامه داد: مسابقات فوتبال برای نشاط جامعه خوب است، اما وقتی تماشاگری در استادیوم نباشد چه نشاطی به جامعه بازخواهد گشت؟ در حال‌حاضر چگونه و با کدام پول می‌خواهند تمرین کنند و در مسابقات حاضر شوند؟

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال افزود: اگر برای یکی از بازیکنان مسجد سلیمان که در شرایط بحرانی به سر می‌برد اتفاقی رخ دهد چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ تیم‌های بی‌بضاعت ما در شرایط خوبی نیستند، اما تمام تلاش مسئولان ادامه مسابقات و قهرمان کردن پرسپولیس است.

رجبی عنوان کرد: سال ۶۳ ما صدرجدول مسابقات بودیم که تهران بمباران شد و مسابقات را تعلیق کردند، اما الان شرایط فرق کرده و همه تلاش‌ها برای یک تیم انجام می‌شود، می‌توانستند این فصل را تعلیق کنند و با همفکری چهار تیم را به عنوان سهمیه آسیایی اعلام کنند تا اینکه در این شرایط مسابقه برگزار کنند.

بازیکن پیشین در خصوص شرایط استقلال هم عنوان کرد: نشانه‌هایی از عملکرد مثبت سعادتمند در استقلال می‌بینیم، درصدی از پول بازیکنان پرداخت شده است، دو زمین تمرین برای تیم فراهم شده است و تمام این کار‌ها نشان از عمکرد خوب سعادتمند در استقلال بوده است و امیدوارم از همه طریق حمایت شود تا بتواند در استقلال عملکرد خوبی داشته باشد.

وی ادامه داد: منزوی از هیئت مدیره باشگاه استقلال استعفا کرده ، من صحبتم این است که آقای منزوی اگر نمی‌توانی بمانی برو، نیاز به مصاحبه و حاشیه نیست که ذهن هواداران را خراب کنی مانند فتح الله زاده که وقتی دید نمی‌تواند کاری کند رفت و صحبتی نکرد امیدوارم کسانی در استقلال حضور پیدا کنند فقط به فکر تیم باشند نه منافع خودشان.

بیشتر بخوانید: لطفی: سازمان لیگ برای تیمی که اصرار به مسابقات دارد یک جام بخرد!

منبع : میزان
website tracking