۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷

24 هزار بسته معیشتی در شرق شیراز توزیع شد

24 هزار بسته معیشتی در شرق شیراز توزیع شد
فرمانده سپاه احمدبن‌موسی (ع) شیراز از توزیع 24 هزار بسته معیشتی در منطقه شرق شیراز توسط بسیجیان خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی سپاه احمدبن‌موسی (ع) سرهنگ مرتضی خسروانی ضمن تبریک  فرا رسیدن عید سعید فطر و روز قدس، اظهار داشت: پس از فرمایشات مقام معظم رهبری درباره کمک به محرومان، بسیجیان نسبت به این موضوع پیش قدم شده و اقداماتی را در این راستا انجام دادند. 

خسروانی با اشاره به اینکه رزمایش کمک­‌های مومنانه در شیراز با پیشقدمی بسیجیان و خیرین به بهترین شکل انجام گرفت، ادامه داد: این رزمایش با محوریت بسته‌بندی و توزیع اقلام معیشتی برای خانواده­‌های محروم و نیازمند از ابتدای ماه مبارک رمضان شروع شد و تا به حال ادامه دارد.

وی افزود: 24 هزاربسته معیشتی در شرق شیراز توسط بسیجیان در بین خانواده‌های مبتلا به کرونا و خانواده‌های نیازمندی که از این شرایط آسیب دیده بودند، توزیع شد.

توزیع 6200 بسته غذایی بین نیازمندان لرستان؛ رزمایش کمک مومنانه به نیابت از شهدای استان برگزار شد+ تصاویرلبیک بسیجیان کردستانی به دعوت رهبر انقلاب برای کمک مومنانه/ 1000 بسته معیشتی میان نیازمندان توزیع شد11 هزار بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه در آران و بیدگل توزیع شد

فرمانده سپاه احمدبن‌موسی(ع) شیراز با  تاکید  براینکه  این رزمایش بزرگ مومنانه با همکاری سازمانها ،گروههای جهادی و خیرین انجام شد ، بیان داشت : درکنار این رزمایش بزرگ فعالیت‌های فرهنگی ، تولید و توزیع ماسک و مواد ضد عفونی کننده نیز انجام گرفت.

خسروانی با اشاره به اینکه امروز آخرین مرحله از رزمایش کمکهای مومنانه با حضور بسیجیان وگروههای جهادی صورت گرفت، خاطر نشان کرد: امروز 1 هزار500 بسته معیشتی در بین خانواده­های محروم شرق شیراز توزیع شد.

وی در پایان با  تشکر از خیرین ، گروههای جهادی ، سازمان­ها،  بسیجیان  و تمام کسانی که در این رزمایش بزرگ، سپاه را یاری کردند گفت: 180 میلیون ریال هم با کمک خیرین برای اجاره خانه و مغازه‌های آسیب دیده از کرونا پرداخت شد.

کلیدواژه ها :خیرین شیراز
منبع : تسنیم
website tracking