۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۰

دستور رییس جمهور بر تسریع در تکمیل آزادراه‌های در دست ساخت

دستور رییس جمهور بر تسریع در تکمیل آزادراه‌های در دست ساخت
رییس جمهور در تماس تلفنی با وزیر راه و شهرسازی بر تسریع در تکمیل آزادراه‌های در دست ساخت در کشور تاکید کرد.

خبرگزاری میزان - بر اساس اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در تشریح موارد مطرح‌شده در تماس تلفنی با رییس جمهور اظهار کرد: در این تماس آخرین وضعیت پروژه‌های اولویت‌دار آزادراهی و بزرگراهی کشور به استحضار رییس‌جمهور رسانده شد.

وی افزود: در بخش دیگری از این مکالمه تلفنی، آخرین وضعیت ترانزیت و تردد‌های زمینی ریلی و دریایی با همسایگان شمالی به اطلاع رییس‌جمهور رسانده شد.   بیشتر بخوانید: سلامی: ۳۲ درصد از راه‌های شریانی کشور در وضعیت مناسبی قرار دارند
اسلامی ادامه داد: رییس‌جمهور نیز در این تماس بر تسریع در تکمیل و آماده افتتاح کردن آزادراه کنارگذر جنوبی تهران-چرمشهر-آبیک در آبان‌ماه سال جاری تاکید کرد.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: رییس‌جمهور در این مکالمه احداث و تکمیل بخش میانی آزادراه قزوین-رشت در منطقه منجیل رودبار را مورد تاکید قرار داد و رفع موانعی که موجب توقف طولانی و ترافیک می‌شود را خواستار شد.

اسلامی خاطر نشان کرد: در این تماس آخرین وضعیت پروژه‌های مسکن مهر و اقدامات انجام‌شده در این خصوص به رییس‌جمهور گزارش و مقرر شد، برنامه‌های افتتاحیه طرح‌های مسکن و طرح‌های زیربنایی در دست اجرای وزارت راه و شهرسازی در قالب تقویم هفتگی به رییس‌جمهور ارائه شود.

منبع : میزان

پربازدیدترین امروز

    website tracking