۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۸

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی:

شأن مردم خدمت صادقانه و بی منت است

شأن مردم خدمت صادقانه و بی منت است
قزوین- نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: شأن و جایگاه مردم فهیم کشور جبران عقب ماندگی‌ها و خدمت صادقانه و بی منت به آنها و تسربع در حل مشکلات اقتصادی و معیشتی است.

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای اداری استان روز پنجشنبه با حضور آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، آیت الله مجید تلخابی نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری، هدایت الله جمالی پور استاندار، معاونان استانداری، نمایندگان سابق و منتخبین جدید در مجلس یازدهم در استانداری برگزار شد.

لطف الله سیاهکلی در این جلسه اظهار کرد: امروز جامعه با مشکلات اقتصادی و معیشتی روبرو است و همه ما مسئولان و نمایندگان وظیفه داریم برای حل مشکلات شبانه روز تلاش کنیم.

وی افزود: نظام اسلامی هر چقدر در عرصه‌های دفاعی و نظامی و علم و دانش دارای اقتدار قابل توجه بوده متأسفانه در حوزه معیشت مردم بسیار ضعیف عمل کرده است.

سیاهکلی تصریح کرد: باید اذعان کنیم نتوانسته ایم مشکلات اقتصادی را حل کنیم و از این بابت باید از مردم عذرخواهی کنیم.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: کاستی‌ها و عقب ماندگی‌ها در کشور و استان فراوان است و خارج از اتاق مدیران و فضای جلسات و میان مردم صحبت‌های دیگری است و رضایتمندی وجود ندارد که باید برای آن تدبیر کنیم.

سیاهکلی گفت: دغدغه امروز مردم ما معیشت و نان و شغل است و همه باید عزم خود را جزم کنیم تا این چالش‌ها را برطرف کنیم.

وی اظهار داشت: عزم نمایندگان استان در این دوره حل مشکلات معیشتی است که بر زمین مانده است و همه در این مسیر جدی خواهیم بود.

منتخب مردم قزوین بیان کرد: تغییرات مدیریتی اجازه خدمت را نمی‌دهد و در شش سال در استان تعداد چهار استاندار تغییر یافته که منطقی نیست.

وی گفت: در مدت باقیمانده از عمر دولت صلاح نیست مدیران استان تغییر کنند و ما موافق نیستیم زیرا کارها معطل خواهد ماند.

سیاهکلی افزود: البته در این مدت با تنبلی مدیران برخورد می‌کنیم زیرا فرصت کم و کارهای جا مانده زیاد است و اگر فرصت را از دست بدهیم مردم ما را نخواهند بخشید.

وی گفت: نظام اسلامی ما برگرفته از کلام وحی و منش پیامبر اکرم است و در این راه خدمت به مردم سر لوحه امور خواهد بود.

سیاهکلی افزود: آرمان گرا نیستم و بر اساس واقعیت‌ها جلو خواهیم رفت اما نمی‌توان آرمانها را به دلیل ضعف مالی یا مدیریتی نادیده گرفت.

وی تصریح کرد: از مدیران درخواست می‌کنم به نمایندگان کمک کنند تا با عزم جدی و تلاش شبانه روزی مشکلات و آلام و دردهای زندگی مردم را کاهش دهیم و زندگی بهتری برای ولی نعمتان خود مهیا کنیم.

منبع : مهر

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking