۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۷

فرمانده سپاه خاش: راه شهید القدس ادامه دارد

فرمانده سپاه خاش: راه شهید القدس ادامه دارد
فرمانده سپاه خاش سیستان و بلوچستان گفت: راه سردار حاج قاسم سلیمانی شهیدالقدس و شهید جبهه مقاومت، ایثار و شهادت با قوت ادامه دارد.

سرهنگ پاسدار علی ثمره حسینی در گفت و گو با ایسنا افزود: امسال جای سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جبهه مقاومت و سپاه قدس خالی است، اما رهروان راستین او و سربازان سپاه اسلام در صحنه مقاومت و دفاع از آرمانهای والای فلسطینیان حاضر بوده و جانانه با دشمنان صهیونیستی مقابله می کنند.

فرمانده سپاه خاش ادامه داد: بیت المقدس و مردم مظلوم فلسطین تنها نیستند و یقینا سربازان اسلام در جبهه مقاومت ریشه رژیم کودک کش و جعلی و منحوس اسرائیل غاصب را می خشکانند و به حول و قوه الهی نابودی غده سرطانی صهیونیستی نزدیک است.

وی اظهار داشت: همه ساله مردم مومن و روزه دار و انقلابی ایران و ملل مسلمان و آزادی خواه دنیا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با شرکت در راهپیمایی ندای مرگ بر اسرائیل را سر می دادند ولی امسال به دلیل شرایط خاص کرونایی امکان شرکت در این راهپیمایی وجود ندارد، اما دشمنان صهیونیستی باید بدانند که صحنه مقاومت خالی نمی ماند و در جبهه مقاومت و ایثار و شهادت سربازانی حضور دارند که با تمام قدرت و توان از آرمانهای والای قدس دفاع می کنند.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :جبهه مقاومت
منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking