۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری سمنان بیان کرد:

هفته دفاع مقدس در قاب تلویزیون‌های شهری استان سمنان

هفته دفاع مقدس در قاب تلویزیون‌های شهری استان سمنان
سمنان – مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری سمنان با اشاره به محدودیت در اجرای برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: کلیپ‌های دفاع مقدس از تلویزیون‌های شهری در استان پخش می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، راضیه شهاب پیش از ظهر پنجشنبه در اولین جلسه هماهنگی مدیران کارگروه‌های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس به میزبانی استانداری سمنان اظهار داشت: به‌تمامی شهرداری‌های استان تأکید شده است تا برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس را باشکوه هر چه تمام‌تر در سطح استان برگزار کنند.

وی با اشاره به اینکه این برنامه‌ها با محوریت مردمی برگزار می‌شود، افزود: پخش کلیپ‌های دفاع مقدس از تلویزیون‌های شهری در سراسر استان سمنان در دستور کار است.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری سمنان بابیان اینکه فضاسازی و تبلیغات محیطی، تجلیل از خانواده‌های ایثارگران، انجام دیوارنویسی، شب موسیقی، چاپ و نصب تمثال شهدا و تجهیز مسیر ثابت راهپیمایی‌ها به سیستم صوت ازجمله مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری‌های استان در گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس است.

توجه به کیفیت برنامه‌های دفاع مقدس

مدیرکل امور خانواده و بانوان استانداری سمنان نیز در این جلسه با تأکید بر اینکه هر چه از رویداد آغاز دفاع مقدس فاصله می‌گیرم، اظهار داشت: باید با تخصص و مهارت و دقت نظر بیشتر در حفظ دستاوردها و گسترش فرهنگ دفاع مقدس گام برداریم.

مهسا شاه‌حسینی افزود: کیفیت برنامه‌ها به‌مراتب از درجه اهمیت بیشتری نسبت به کمیت آن دارد و بنابراین تأکید می‌شود تا برنامه‌های متناسب این هفته باکیفیت مناسب برگزار شود.

کلیدواژه ها :دفاع مقدس
منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking