۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۵

تاجگردون:

بیش از۲۰طرح ملی کهگیلویه وبویراحمد در پیوست قانون بودجه قرارگرفت

بیش از۲۰طرح ملی کهگیلویه وبویراحمد در پیوست قانون بودجه قرارگرفت
یاسوج-نماینده شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۲۰ طرح ملی استان در پیوست قانون بودجه قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، غلام رضا تاجگردون ظهر پنجشنبه در نشست شورای اداری استان، افزود: طرح‌های ملی متعددی از استان طی این چند سال در پیوست قانون بودجه قرار گرفته است.

تاجگردون اظهار کرد: آبرسانی به چهار شهر کهگیلویه، جاده لنده و تشان، سد ابریز، بیمارستان لنده، بیمارستان چرام، بافت تاریخی دهدشت، جاده دهدشت، مسیر چرام و دیشموک از این موارد در کهگیلویه است.

تاجگردون گفت: در شهرستان بویراحمد، بیمارستان دنا، پاتاوه، سد تنگ سرخ، آزادراه از گردنه بیژن، جاده‌های چهار بانده و در گچساران آبرسانی های امام زاده جعفر، جاده بابامیدان- چرام- باباکلان، فاضلاب باشت، بیمارستان گچساران و باشت، بافت فرسوده و چندین پروژه از پروژه‌های دارای اعتبار و ردیف ملی است.

تاجگردون گفت: این پروژه‌ها جوانه می‌زنند و توسعه و آبادانی را رقم خواهند زد. قرار نیست اینها را تعطیل کنیم، قرار نیست با عوض شدن و نشدن دولت پروژه‌ها بخوابد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ابراز داشت: دولت به عنوان قوه مجریه بوده و این پروژه‌ها در هر صورت متعلق به دولت است و نماینده نیز موظف است چهار سال را درست کار کند.

تاجگردون گفت: به واسطه همین طرح‌ها، وظیفه نمایندگان، فعالیت برای به نتیجه رسیدن طرح هاست.

تاجگردون افزود: یک وظیفه اخلاقی نیز استان ما دارد و این است که همگرایی و حرکت به سمت جلو تقویت شده و مانع از پیش داوری و توقف موتور توسعه استان شود.

تاجگردون تصریح کرد: پایداری خدمت باید ادامه داشته باشد.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking