۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۰

فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت جاسک: اجازه نخواهیم داد پرچم و بیرق شهیدان به زمین بیفتد

فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت جاسک: اجازه نخواهیم داد پرچم و بیرق شهیدان به زمین بیفتد
فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت جاسک با تاکید بر ادامه مسیر شهدای والامقام گفت: اجازه نخواهیم داد پرچم و بیرقی که شهیدان در دست داشتند به زمین بیافتد و مسیر و راه آنان با اقتدار ادامه دارد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، امیر دریادار دوم کورش محرابی صبح امروز در مراسم تشییع شهدای والامقام حادثه شناور نیروی دریایی  کنارک در بوشهر در جمع خبرنگاران با گرامیداشت یاد و خاطره شهد اظهار داشت: در این حادثه 19 تن  به شهادت رسیدند که همزمان 17 تن از شهدا در استان‌های بوشهر، سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، گلستان، آذربایجان شرقی، فارس و چهار محال بختیاری تشییع و دفن می‌شوند.

وی با بیان اینکه یکی از شهدای حادثه شناور نظامی کنارک قبلا تشییع و دفن شده است افزود: یکی از شهدای دیگر این حادثه به‌زودی تشییع و خاکسپاری می‌شود.

 فرمانده  منطقه دوم دریایی ولایت جاسک با بیان اینکه این مراسم با رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد افزود: این حادثه ناگواری که اتفاق افتاد در حوزه تست سامانه‌ها و تجهیزات نوین نیروهای مسلح رخ داد و علیرغم  اینکه ما ملاحظات ایمنی را مد نظر داشتیم اما طبیعت کار به‌گونه‌ای است که در راستای توسعه و ارتقا توانمندی برخی ملاحظات پیش بینی نشده  و غیرقابل پیش بینی است.

محرابی افزود: این حادثه ناگوار یکی از حوادث پیش بینی نشده بود که بررسی کارشناسانه آن از سوی سامانه‌های ذیربط و مهندسی در دست اقدام است.

تشییع پیکر پاک 5 شهید حادثه شناور کنارک نیروی دریایی ارتش در بوشهر به روایت تصویر امام جمعه بوشهر: شهداء برای خود عزت، برای مملکت اقتدار و برای خانواده افتخار می‌آفرینند پیکر پاک 5 شهید حادثه شناور کنارک بر روی دستان مردم قدرشناس بوشهر تشییع شد

وی، آمادگی نیروی دریایی ارتش برای اجرای ماموریت‌های محوله را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: ملت عزیر در نظر داشته باشند که قطره قطره خون شهدای والامقام در راستای اقتدار و برقراری امنیت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 فرمانده  منطقه دوم دریایی ولایت جاسک بیان کرد:  از هم مکان قول و تعهد می‌دهم که سربازان ایران اسلامی قطعا ادامه دهندگان راه شهیدان خواهند بود و به‌گونه‌ای عمل می‌شود که اجازه  نخواهیم داد پرچم و بیرقی که شهیدان در دست داشتند به زمین بیافتد و این راهی که در مسیر توسعه و پیشرفت در پیش گرفته‌ایم همچنان و با قدرت مضاعف بیشتری ادامه می‌یابد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking