۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۲

فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا:

حمایت از «فلسطین» و «قدس» امسال در فضای مجازی انجام می شود

حمایت از «فلسطین» و «قدس» امسال در فضای مجازی انجام می شود
صومعه سرا- فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا به عدم برگزاری راهپیمایی روز قدس به دلیل شیوع کرونا اشاره کرد و گفت: امسال حمایت خود از فلسطین و قدس را در فضای مجازی به نمایش می گذاریم.

سرهنگ سید حسن حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان توسط امام خمینی (ره) برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین به روز جهانی «قدس»، اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی هرساله در آخرین جمعه ماه رمضان شاهد برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس هستیم.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا در ادامه با بیان اینکه ملت ایران ایمان دارد فلسطین و قدس شریف و تمام سرزمین‌های اشغال شده توسط این رژیم منحوس نجات خواهند یافت، افزود: ان شاء الله در آینده نزدیک شاهد نابودی این رژیم منحوس هستیم.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا، گفت: متأسفانه امسال به واسطه شیوع این ویروس راهپیمایی روز جهانی قدس در استان گیلان و شهرستان صومعه سرا برگزار نخواهد شد.

سرهنگ حسینی با تأکید بر بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی برای اعلام انزجار ار رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: در شهرستان صومعه سرا نیز با تولید محتوای انبوه انزجار خود را از این رژیم اعلام می‌کنیم.

وی همچنین به یک ماه بندگی مردم و بزرگترین عید مسلمانان در جهان اشاره کرد و افزود: نماز باشکوه عید سعید فطر در کنار مسجد جامع شهرستان صومعه سرا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حضور آحاد مردم برگزار خواهد شد.

سرهنگ حسینی با اشاره به سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر، بیان کرد: گلباران مزار شهدا در مسجد جعفری و بقعه آقا مهدی آقا و دیدار با خانواده شهدا از جمله برنامه‌های روز سوم خرداد در شهرستان صومعه سرا است.

وی به اقدامات سپاه و بسیج در طول ایام شیوع ویروس کرونا در شهرستان صومعه سرا اشاره و تصریح کرد: در راستای دستور مقام معظم رهبری با عنوان رزمایش مواسات همدلی و کمک‌های مومنانه، قرارگاهی در شهرستان تشکیل و اقدام به جمع آوری کمک‌های مردمی برای نیازمندان و اقشار آسیب دیده شد.

فرمانده ناحیه سپاه صومعه سرا در ادامه با اشاره به کمک‌های نقدی و غیر نقدی و توزیع اقلام به قشر آسیب دیده ویروس کرونا، افزود: دو مرحله از این بسته‌های معیشتی تا کنون انجام شده است و مرحله سوم هم در آستانه عید فطر صورت می‌گیرد امیدواریم بتوانیم با کمک آحاد مردم و خیرین مرحله چهارم را هم اجرا کنیم.

وی با بیان اینکه مجموعاً یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بسته‌های معیشتی و کارت خرید توسط قرارگاه رزمایش مواسات در اختیار این قشر آسیب دیده قرار گرفته است، گفت: هدف این قرارگاه کمک به نیازمندان است.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking