۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۲

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری همدان خبر داد:

ایجاد شهرک گردشگری با یک هزارمیلیارد تومان سرمایه‌گذاری در همدان

ایجاد شهرک گردشگری با یک هزارمیلیارد تومان سرمایه‌گذاری در همدان
همدان - رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری همدان از ایجاد شهرک گردشگری با یک هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در شهر همدان خبر داد.

مهران جاجیان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه بیش از ۸ سال از راه اندازی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری همدان می‌گذرد، افزود: رسالت این سازمان تسهیل در امور فرآیند مشارکت‌های مردمی با شهرداری است.

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری همدان با اشاره به پروژه‌های این سازمان گفت: در حاضر بیش از ۹۲ پروژه در دست اقدام و مطالعه است.

حاجیان عنوان کرد: پروژه‌های نظیر ایجاد پل‌های عابر پیاده با بیش از ۱۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری، استقرار سرویس بهداشتی‌های پیش ساخته در ۷۰ نقطه شهر با ۲۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری، ایجاد شهرک گردشگری با یک هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری، ایجاد پارکینگ دانشگاه آزاد، درمانگاه تخصصی شهرداری، پارکینگ خودروهای سنگین و نیمه سنگین هگمتانه، بازار شماره ۲خودرو، پارک گل‌ها و پارک آبی از جمله این پروژه‌ها هستند.

وی با اشاره به پروژه‌های که در سال ۹۹ به پایان خواهند رسید، بیان کرد: طبق پیش‌بینی و برآوردها ۱۲ پروژه تا پایان سال ۹۹ به تمام خواهند رسید.

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری همدان عنوان کرد: با اولویت‌بندی صورت گرفته برای اقدامات انجام شده، پروژه تولید گازوئیل یورو ۴ از پسماند، شهربازی بزرگ بلوار حضرت امام، درمانگاه شاهد، غرفه‌های سنگ‌های زینتی، نصب ۱۲ پل عابرپیاده برقی، نصب سرویس بهداشتی‌های مدرن و پیش ساخته در ۷۰ نقطه شهر و در صورت برطرف شدن مشکلات حقوقی پروژه‌های باغ گل‌ها، پارک آبی، فخرآباد و پارک اکباتان واقع در سد اکباتان تا پایان سال ۹۹ به بهره‌برداری خواهند رسید.

منبع : مهر
website tracking