۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۰

کاپیتان تیم فوتبال شهرداری همدان:

مصدومیت بازیکنان بر عملکرد تیم شهرداری همدان اثر منفی گذاشت

مصدومیت بازیکنان بر عملکرد تیم شهرداری همدان اثر منفی گذاشت
همدان- کاپیتان تیم فوتبال شهرداری همدان بابیان اینکه مصدومیت بازیکنان روی عملکرد تیم اثر منفی گذاشت، گفت: اشتباهات داوری تیم فوتبال شهرداری همدان را از کورس قهرمانی دور کرد.

حسین کاظمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شرایط تیم فوتبال شهرداری همدان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور اظهار کرد: در نیم فصل نخست لیگ دسته دوم فوتبال کشور نتایج خوبی کسب کردیم و با فاصله اندک نسبت به صدر جدول نیم فصل نخست را به پایان رساندیم.

وی افزود: در نیم فصل دوم نتوانستیم بازیکن جدید جذب کنیم و در ادامه مسابقه مصدومیت بازیکنان روی عملکرد و نتیجه تیم تأثیر منفی گذاشت و امتیاز چندین مسابقه را با این شرایط از دست دادیم.

کاپیتان تیم فوتبال شهرداری همدان با بیان اینکه شرایط در نیم فصل دوم بسیار متفاوت است، گفت: در نیم فصل دوم تیم‌ها با شناخت بیشتری برابر یکدیگر به میدان می‌روند و تیم‌هایی که برنامه‌ریزی و مدیریت خوبی داشته باشند به طور قطع موفق‌تر خواهند بود.

کاظمی خاطرنشان کرد: هنوز هم اعتقاد دارم تیم فوتبال شهرداری همدان به طور قطع شانس صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور را دارد هرچند این شانس کم است اما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا روز آخر مدعی باشیم و رتبه خوبی در جدول کسب کنیم.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تعطیل شدن مسابقات فوتبال بیان کرد: به نظر بنده تنها چیزی که می‌توانست ورزش حرفه‌ای را تمام دنیا به تعطیلی بکشاند و همه چیز را تحت شعاع خود قرار دهد ویروس کرونا بود که امیدوارم هرچه زودتر این ویروس ریشه کن شود.

کاپیتان تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: با توجه به دوری چندین ماهه از مسابقات با شروع رقابت‌ها که از تیر ماه ۹۹ اعلام شده فوتبال نمی‌تواند به شرایط پیش از کرونا بازگردد چون هنوز هم استرس این ویروس وجود دارد.

کاظمی با اشاره به داوری‌ها در لیگ دسته دوم فوتبال کشور گفت: همه تیم‌ها به نحوی از داوری‌ها لطمه خورده‌اند ولی تیم ما در چند بازی فوق‌العاده حساس بر اثر اشتباهات فاحش داوری امتیازات زیادی را از دست داد.

وی افزود: اشتباهات داوری تیم ما را از کورس قهرمانی عقب انداخت و شاید در حال حاضر جایگاه بسیار بهتری در جدول داشتیم.

کاپیتان تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به امکانات این تیم گفت: باشگاه شهرداری همدان با شرایط و امکانات سخت افزاری خوبی که در اختیار دارد با برنامه‌ریزی و مدیریت خوب می‌تواند به راحتی به لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود کند.

کلیدواژه ها :بهترین داور لیگ
منبع : مهر

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

    website tracking