۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۳

امام جمعه بوشهر: شهداء برای خود عزت، برای مملکت اقتدار و برای خانواده افتخار می‌آفرینند

امام جمعه بوشهر: شهداء برای خود عزت، برای مملکت اقتدار و برای خانواده افتخار می‌آفرینند
امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه شهدا از جایگاه رفیع الهی برخوردار هستند گفت: شهدا برای خود عزت و برای مملکت اقتدار و برای خانواده‌هایشان افتخار می‌آفرینند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در میدان صبحگاه هوای دریای پایگاه دریایی ارتش بوشهر در آیین تشییع شهدای شناور کنارک  با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جایگاه شهدا نزد ایزد منان را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: شهادت زیباترین و ارزشمندین‌ترین عروج انسان از دنیای مادی به آخرت است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر شهدا را میهمان خداوند متعال دانست و تصریح کرد: شهدا با شهادت برای خود عزت و برای مملکت اقتدار و برای خانواده‌هایشان افتخار می‌آفرینند.

وی با بیان اینکه شهدا زنده هستند گفت: خداوند در قرآن کریم می‌فرماید شهدا با شهادتشان نه تنها نمی‌میرند بلکه عمر آسمانی و الهی می‌گیرند و همیشه زنده و جاوید هستند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه شهدا با خداوند معامله کرده‌اند افزود: کسانیکه با خداوند متعال معامله می‌کنند پیروز هستند و شهدای والامقام در این عرصه همیشه اقتدار آفرینند.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: شهدا در عرصه‌های دفاع مقدس با جانفشانی و ایثار بی‌نظیر خود، در راه حفظ مملکت به مقام بلند شهادت نائل می‌شوند.

پیکر پاک 5 شهید حادثه شناور کنارک بر روی دستان مردم قدرشناس بوشهر تشییع شد جزئیات تشییع پیکر 5 شهید حادثه شناور کنارک در بوشهر / مراسم تجمعی ‌برقرار نیست پیکر مطهر 5 شهیداز شهدای ‌ناوچه کنارک در استان بوشهر تشییع و تدفین می‌شود

 امام جمعه شهر بوشهر با بیان اینکه دین خدا  با شهادت باقی است خاطرنشان کرد: شهدا برای کشور اقتدارآفرین هستند، امیدوارم  ایران اسلامی با حضور پربرکت شهدا در مسیر اقتدار، عزت و افتخار حرکت کند.

بر اساس این گزارش  مراسم استقبال  و  تشییع 5 شهید  شناور نیروی دریایی کنارک (شهدای رمضان) صبح امروز در میدان صبحگاه هوا دریای پایگاه دریایی ارتش در بوشهر برگزار شد.

در این مراسم  پیکرهای شهیدان ناوبان دوم مهدی رازی، ناوبان یکم مصطفی پویان‌فر، استوار یکم رضا دهقانی، ناوبان سوم حسین سپهری اهرمی و ناواستوار یکم سید منصور موسوی نژاد تشییع شد.

پیکر شهدای سانحه شناور کنارک نیروی دریایی ارتش پس از این مراسم به شهرستان‌های محل زادگاه خود برای تشییع و خاکسپاری منتقل می‌شود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking