۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۳

گیلان| مراسم گرامیداشت «شهدای کنارک» در مرکز تفنگداران دریایی منجیل برگزار شد

گیلان| مراسم گرامیداشت «شهدای کنارک» در مرکز تفنگداران دریایی منجیل برگزار شد
مراسم گرامیداشت شهدای ناوچه موشک‌انداز کنارک در فرماندهی آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمر بنی هاشم(ع) نیروی دریایی ارتش در منجیل برگزار شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از منجیل، همزمان با فرا رسیدن سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر و همچنین جهت پاسداشت یاد و خاطره شهدای ناوچه موشک‌انداز کنارک محفل انس با قرآن کریم در فرماندهی آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمر بنی هاشم(ع) نیروی دریایی ارتش در شهرستان منجیل برگزار شد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه شهرستان رودبار در این مراسم که با حضور قاریان برتر نیروهای مسلح این شهرستان همراه بود اظهار داشت: یاد و خاطره تمام رزمندگان دوران 8 سال دفاع مقدس را گرامی می‌دارم زیرا این عزیزان با جانفشانی‌های خود کشور و ما را عزتمند کردند.

حجت‌الاسلام رضا جان‌آبادی به پیشرفت و آبادانی‌های کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و ابراز داشت: آبادانی، عزت و پیشرفت‌های کشور در سال‌های اخیر مرهون ایثار و ازخودگذشتگی‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس است که با جان خود عزت را به کشور هدیه دادند.

پیکر پاک 5 شهید حادثه شناور کنارک بر روی دستان مردم قدرشناس بوشهر تشییع شدپیکر مطهر شهدای ناوچه کنارک در شیراز تشییع شدگلستان| پیکر شهید حادثه ناوچه کنارک فردا در کلاله تشییع می‌شود

وی با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش نقش اثرگذار و حائز اهمیتی را در تامین امنیت مرزهای آبی کشور بر عهده دارد بیان کرد: نیروی دریایی ارتش با تلاش‌ها و مجاهدت‌های نیروهای مومن و ایثارگر خود نقش مهمی در حفظ امنیت مرزهای آبی کشور و منافع اقتصادی جمهوری اسلامی در دریاهای آزاد و بین‌المللی دارد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه شهرستان رودبار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام حادثه ناوچه موشک‌انداز کنارک تصریح کرد: این شهدا نیز همانند دلاوران دوران دفاع مقدس برای حفظ عزت، آرامش و استقلال کشور و نظام ایثارگری کردند و به درجه رفیع شهادت رسیدند.

به گزارش تسنیم فرماندهی آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمر بنی هاشم(ع) شهرستان منجیل یکی از مراکز تربیت و آموزش تکاوران و تفنگداران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است.

در پایان این محفل نورانی انس با قرآن کریم از اساتید برتر قرآنی مرکز فرماندهی آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمر بنی هاشم(ع) شهرستان منجیل قدردانی به‌عمل آمد.

منبع : تسنیم
website tracking