۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۱

چرا باید روز جهانی قدس را بزرگ و گرامی بداریم؟ + فیلم

چرا باید روز جهانی قدس را بزرگ و گرامی بداریم؟ + فیلم
امام‌جمعه قزوین گفت: آزادی قدس شریف، دغدغه همه مسلمانان و آزادی‌خواهان عالم است و روز قدس روز وجدان‌های بیدار است.
- اخبار استانها -

 آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در قزوین با بیان اینکه روز جهانی قدس و آزادی قدس شریف، دغدغه همه مسلمانان و آزادی‌خواهان عالم است اظهار داشت: این مطلبی است که خداوند در قرآن کریم بدان پرداخته است که چرا به داد مستضعفان عالم نمی‌رسید ولو کسانی که مسلمان هم نیستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین افزود: خداوند در قرآن کریم می‌فرماید: لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِلَّذِینَ آمَنُوا الْیَهُودَ وَالَّذِینَ أَشْرَكُوا، خطرناک‌ترین و بی‌رحم‌ترین دشمنان شما یهودیان و مشرکانی که همدست آنان هستند.

وی تصریح کرد: امام خمینی رضوان‌الله‌علیه، با معرفی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، این حقیقت دینی را در اصل و نسل ما احیا کردند تا همه مسلمانان با دهان روزه حماسه‌ای بیافرینند که اقتدار و عظمت اسلام را به جهانیان نشان دهد.

اختصاص بیش از 800 سازه برای اکران در روز قدس و سوم خرداد در پایتخت"روز قدس" روز وحدت مسلمانان در دفاع از ملت فلسطین است

 نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین تأکید کرد: روز جهانی قدس را بزرگ و گرامی می‌داریم تا به همه مستضعفان و مسلمانان اعلام کنیم که ما حامی و پشتیبان شما هستیم زیرا پشتیبانی از حق، مظلومیت، انسانیت و ارزش‌های انسانی جزء آداب اسلام است.

امام‌جمعه قزوین در پایان خاطرنشان کرد: روز قدس مخصوص ایران و جهان اسلام نیست؛ بلکه متعلق به همه آزادگان و صاحبان وجدان بیدار و ظلم‌ستیز در سراسر جهان است.

راهپیمایی روز قدس , کشور فلسطین , اسرای فلسطینی , جنبش جهاد اسلامی , ستادهای نماز جمعه‌ کشور ,

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking