۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۱

بازگشایی کلوپ‌های تفریحات دریایی و پلاژهای کیش از عید فطر

بازگشایی کلوپ‌های تفریحات دریایی و پلاژهای کیش از عید فطر
بازگشایی کلوپ‌های تفریحات دریایی و فعالیت مجدد شناورهای تفریحی در کیش و همچنین بازگشایی پلاژهای آقایان و خانم‌ها در جزیره کیش از عید سعید فطر از جمله این مصوبات است.

سخنگوی شورای سلامت کیش صبح امروز(اول خردادماه) در جمع خبرنگاران، در خصوص مصوبات هفدهمین جلسه ستاد کنترل بیماری کووید ۱۹ در کیش، افزود: رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های کیش نیز  از عید سعید فطر با رعایت نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی فعالیت خود را از سر خواهند گرفت.

دکتر محمدرضا رضانیا با اشاره به اینکه اما ارائه قلیان و عرضه مواد دخانی در مراکز گردشگری مثل رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها اکیداً ممنوع است، تصریح کرد: برگزاری جنگ‌ها، کنسرت‌ها، همایش‌ها و بازگشایی باشگاه‌های بدنسازی، ورزش‌های جنبی، استخرها، پارک آبی، پارک بازی کودکان و گیم نت‌ها در سطح جزیره کیش فعلاً ممنوع است و بر اساس تصمیم‌گیری ستاد ملی کرونای کشور در این زمینه دستورالعمل صادر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه آموزشگاه‌های علمی و مؤسسات آموزشی جزیره کیش نیز به‌زودی فعالیت‌های خود را آغاز خواهند کرد، اظهار کرد: استفاده از ماسک در اماکن عمومی، ادارات، ارگان‌ها و سیستم‌های حمل‌ونقل عمومی، بازارها الزامی است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا
website tracking