۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۸

امام جمعه کرمان: سخنرانی جهانی ولی امرمسلمین جبران‌کننده همه راهپیمایی‌ها است

امام جمعه کرمان: سخنرانی جهانی ولی امرمسلمین جبران‌کننده همه راهپیمایی‌ها است
امام جمعه کرمان با بیان اینکه ویروس کرونا روز قدس امسال را به اتفاقی بی‌سابقه بدل کرد گفت: سخنرانی جهانی ولی امر مسلمین جبران‌کننده همه راهپیمایی‌ها است.
- اخبار استانها -

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنان در ماه مبارک رمضان به درگاه خداوند اظهار داشت: به ابتکار و تدبیر حکیمانه معمار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) جمعه آخر ماه رمضان به نام روز جهانی قدس نامگذاری شده است.

وی روز قدس را روز دفاع جهان اسلام از آرمان‌های فلسطین و روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی و مخالفت جدی با رژیم غاصب و اشغالگر قدس دانست و افزود: هر ساله به همین مناسبت راهپیمایی مسلمین جهان را به محوریت ایران اسلامی داشته و داریم.

کرمان| "روز قدس" نماد مبارزه با ظلم جهانی و برتری‌طلبی مستکبران استآیت‌الله خاتمی: تاکید رهبر انقلاب بر استفاده از جوانان در مسئولیت‌ها ریشه در سیره پیامبر(ص) دارد

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی از ابتدا در صف مقدم دفاع از آرمان‌های فلسطین قرار داشته و دارد تصریح کرد: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و شرایط حاکم بر جهان اسلام نوع دیگری از این اعتراض را شاهدیم.

وی با ابراز اینکه اتفاق امسال باعث شد تا روز قدس نورانی، روحانی و بی‌سابقه‌ای در جهان اسلام رقم بخورد بیان کرد: سخنرانی جهانی ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله عظمی امام خامنه‌ای در روز قدس امسال و در تاریخ و از بدو پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بی‌نظیر بوده و  نمونه ندارد.

علیدادی‌سلیمانی با بیان اینکه امسال شرایط ویژه‌ای حاکم است گفت: ویروس کرونا دنیا را درنوردیده و از آنجا که به واسطه حفظ سلامت عموم جامعه و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا هر گونه تجمعاتی ممنوع است مردم نمی‌توانند چون سال‌های گذشته در صفوف به هم فشرده راهپیمایی روز قدس را برگزار کرده و کنار هم قرار بگیرند.

وی سخنرانی جهانی ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای را جبران‌کننده همه تجمعات و راهپیمایی‌هایی دانست افزود: در روز قدس امسال دل‌های همه مردم ایران، مسلمانان جهان و آزادی‌خواهان عالم در کنار هم بوده و همه معترض به رژیم اشغالگر قدس هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه امسال همه منتظر و سراپا گوش هستند تا فرمایشات بسیار حساس، مهم، استراتژیک و تاریخی مقام معظم رهبری را به گوش جان بشنوند گفت: امسال همه منتظر شنیدن فرمایشات تاریخی و رهنمودهای هدایت آفرین ولی امر مسلمین جهان هستند.

وی با ابراز امیدواری از اینکه با وحدت، یکپارچگی و همدلی جهان اسلام در دفاع از مظلوم و در مخالفت با ظالم و اشغالگر، سال‌های آخری را شاهد باشیم که مردم مظلوم فلسطین علیه این رژیم مجعول شعار سر می‌دهند افزود: امیدوارم فرمایشات مقام معظم رهبری نابودی اسرائیل را به دنبال داشته، هر چه زودتر شاهد پیروزی جهان اسلام باشیم و این پیروزی را در فلسطین جشن بگیریم.

کلیدواژه ها :رهبر معظم انقلاب
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking