۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۲

به منظور جلوگیری از عقب ماندگی تحصیلی دانش آموزان

معلم کشکوئیه ای ۴ گوشی هوشمند به دانش آموزان بی بضاعت اهدا کرد

معلم کشکوئیه ای ۴ گوشی هوشمند به دانش آموزان بی بضاعت اهدا کرد
رفسنجان - آموزگار شهر کشکوئیه رفسنجان برای جلوگیری از عقب ماندگی تحصیلی دانش آموزان مستعد مدرسه اش با هزینه شخصی، ۴ عدد گوشی هوشمند به آنها هدیه کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهر کشکوئیه در گفتگو با خبرنگار مهر با تقدیر از اقدام این معلم نیکوکار، اظهار داشت: این خیّر فرهنگی چهار دستگاه تلفن همراه هوشمند به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال خریداری و به دانش آموزانی که توانایی خرید تلفن هوشمند داشتند، اهدا کرد.

محمدرضا حاجی زاده با اشاره موارد دیگر کمک‌ها در این خصوص، عنوان کرد: همچنین یک خانم نیکوکار ۱۰ دستگاه تلفن همراه هوشمند به مبلغ ۱۸۰ میلیون ریال خریداری و به دانش آموزان اهدا کرد.

وی ادامه داد: در موارد دیگر فرهنگیانی در کشکوئیه بودند که یک تلفن هوشمند به دانش آموزان خود اهدا کرده‌اند تا از امر آموزش‌های مجازی بازنمانند، همچنین در چند مدرسه چند معلم با شراکت یکدیگر چند تلفن همراه خریداری و اهدا کرده‌اند، این کمک از سوی برخی اولیا دانش آموزان نیز انجام شده است که جای قدردانی دارد. همچنین بسته‌های اینتزنتی متعدد توسط فرهنگیان منطقه برای دانش آموزان خریداری شده است.

مدیر آموزش و پرورش کشکوئیه با بیان اینکه حدود ۸۰ درصد دانش آموزان بخش کشکوئیه به آموزش‌های مجازی دسترسی داشتند، اظهار کرد: برای ۲۰ درصد باقیمانده نیز رصد و پایش انجام می‌شود و تا آنجا که توان داشته باشیم اجازه نخواهیم داد که دانش آموزان بی بضاعت به خاطر نداشتن گوشی هوشمند از آموزش‌ها عقب بیفتند.

حاجی زاده تصریح کرد: تاکنون با تلاش و پیگیری مدارس، فرهنگیان و با همکاری خیرین منطقه کشکوئیه و در راستای یاری رساندن به امر آموزش در دوران شیوع بیماری کرونا، تاکنون ۱۸ دستگاه تلفن همراه هوشمند در مجموع به ارزش ۴۵۰ میلیون ریال تهیه و به دانش آموزان بی بضاعت منطقه اهدا شده است.

منبع : مهر
website tracking