۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۶

امام جمعه بوشهر: هر سال به پایان حیات رژیم نامشروع صهیونیستی نزدیک‌تر می‌شویم

امام جمعه بوشهر: هر سال به پایان حیات رژیم نامشروع صهیونیستی نزدیک‌تر می‌شویم
امام جمعه بوشهر با گرامیداشت روز جهانی قدس گفت: روز جهانی قدس هر سال به پایان حیات رژیم نامشروع صهیونیستی و رژیم اشغال‌گر قدس یکسال نزدیک‌تر می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری  تسنیم از بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری، در جمع خبرنگاران و اصحاب قلم و اندیشه با گرامیداشت آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و  روز جهانی قدس اظهار داشت: رژیم اشغال‌گر قدس رو به زوال و نابودی است و روز جهانی قدس هر سال به پایان حیات رژیم نامشروع صهیونیستی و رژیم اشغال‌گر قدس یکسال نزدیک‌تر می‌شود.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر نقش مهم روز جهانی قدس در بیداری آزادیخواهان و رهایی قدس شریف از چنگال دژخیمان گفت: روز قدس، روز بیداری اسلامی و مبارزه با استکبار جهانی و اتحاد مسلمین بر ضد رژیم صهیونیستی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تزویر، تفرقه افکنی، و دروغ را حربه‌های اصلی رهبران حکومت‌های فاسد و اشغالگران متجاوز برشمرد و افزود: روز قدس عصاره بصیرت رمضانی و شکوه اتحاد اسلامی بر ضد رژیم فاسد و صهیونیستی است.

رئیس شورای عالی حوزه‌های علمیه استان بوشهر با تاکید براینکه امدادهای الهی و انسجام وحدت رویه آرمانی جبهه آرمان خواهی و اسلام خواهی مسلمانان موحد به عنوان یکی از عوامل اصلی و بنیادین در راه رسیدن به اهداف است، تصریح کرد: روز جهانی قدس، روز همه آزادگان و همه مظلومان برای از بین بردن ظلم و اسارت جهانی است.

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه در آیات کتاب آسمانی دین مبین اسلام روشنگرانه بر عبرت گرفتن از گذشتگان فاسد و کافر تاکید کرده است، بیان کرد: در تصمیم گیری و مجاهدت‌های سرنوشت ساز باید سرگذشت کسانی که در شرایط مشابه تصمیم گیری کرده‌اند، مورد توجه و عبرت قرار گیرد.

امام جمعه بوشهر تاکید کرد:  همانطور که در آموزه‌های تعلیمی و راهبردی قرآن کریم بر علم و حکمت به عنوان دو شرط لازم برای تدبیر و مدیریت امور به جامعه ایمانی و اسلامی متذکر شده است.

امام خامنه‌ای، سخنران ویژه روز قدس بیانیه‌های احزاب سیاسی در آستانه روز قدس بیانیه جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان این مطلب که اعتقادات ایمانی و باور داشتن اهداف آرمانی و ارزشی سبب هدایت و نصرت الهی و خنثی سازی تهدیدها می‌شود، خاطرنشان کرد: سرانجام، روز جهانی قدس به روز آزادی قدس خواهد انجامید. و لذا حمایت معنوی و پشتیبانی مجاهدانه
جبهه‌های مقاومت منطقه و وحدت کلمه مردم فلسطین و امت اسلامی در راه رسیدن به این پیروزی عظیم جهانی و سرنوشت ساز و نیز شکست رژیم اشغالگر قدس موثر خواهد بود.

 امام جمعه بوشهر اظهار کرد: روز جهانی قدس فریاد اسلامی علیه ظلم و جنایت صهیونیسم بین الملل و حامیان آنان و تغییرات نظام سلطه جهانی و حاکمیت ایمان و عدالت اسلامی است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking