۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۸

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری:

باشگاه های پرورش اندام در چهارمحال و بختیاری فعال می شوند

باشگاه های پرورش اندام در چهارمحال و بختیاری فعال می شوند
شهرکرد- مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: باشگاه های پرورش اندام و رشته‌های ورزشی انفرادی در چهارمحال و بختیاری فعال می شوند.

حمید کریمی در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: بر اساس اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد مقابله با کرونا در ورزش؛ فعالیت رشته بدنسازی، رشته‌های انفرادی و دارای کمترین برخورد فیزیکی و استخرهای روباز در استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بلامانع است.

وی با اشاره به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش گفت: برابر ابلاغیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین تصمیمات در خصوص از سرگیری فعالیت‌های ورزشی گرفته شده است و هیچ محدودیتی در بازگشایی اماکن و سالن‌های ورزشی در کلیه رشته‌های ورزشی در شهرستان‌های سفید وجود ندارد.

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: شروع فعالیت باشگاه‌های بدنسازی به صورت انفرادی و دیگر رشته‌های ورزشی انفرادی و استخرهای روباز در سایر شهرستان‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی منعی ندارد.

وی ادامه داد: فعالیت رشته‌های ورزشی رزمی، پر برخورد و تیمی بغیر از شهرستان‌های سفید همچنان ممنوع است.

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: قبل از شروع به کار همه کارکنان شاغل در اماکن ورزشی انجام تست PCR الزامی است.

وی گفت: پذیرش ورزشکاران مشکوک و بیمار در همه اماکن ورزشی ممنوع است.

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: فعالیت ورزشی در تمام اماکن ورزشی فوق بایستی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی انجام شود.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

    website tracking