۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۶

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان :

تولید در هنرستان ها موجب کیفیت بخشی به آموزش می شود

تولید در هنرستان ها موجب کیفیت بخشی به آموزش می شود
بندرعباس - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان گفت: با هدف کیفیت بخشی به آموزش هنرستانها، برنامه آموزش همراه با تولید در هنرستان های فنی و حرفه ای استان هرمزگان در حال اجراست.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد قویدل گفت: در راستای تلفیق آموزش‌های عملی با نیاز روز جامعه و در قالب برنامه آموزش همراه با تولید، طرح تعمیر و تولید میز، صندلی و نیمکت توسط هنرجویان و هنرآموزان هنرستان شهدای هفتم تیر، ناحیه دو بندرعباس آغاز شد.

وی افزود: در قالب این طرح ضمن قرارداد با آموزش و پرورش ناحیه یک و دو بندرعباس، میز و نیمکت و صندلی مدارس توسط هنرجویان و با نظارت هنرآموزان مربوطه، تعمیر و بازسازی شده و در اختیار مدارس قرار داده می‌شود.

قویدل ضمن اشاره به آموزش همراه با تولید در هنرستان‌ها، افزود: در سال جهش تولید با استفاده از توان علمی و فنی و نیز بکارگیری ظرفیت‌های نیروی انسانی و تجهیزاتی هنرستان‌ها، ضمن کیفیت بخشی به فرآیند آموزشی، فعالیت‌ها و مباحث تولیدی در جهت آشنایی هنرجویان با بازار کار و کارآفرینی، پیش بینی و اجرا خواهد شد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان خاطر نشان کرد: در دوران بحران ویروس کوید ۱۹ هنرستان‌های استان برای همراهی با حوزه بهداشت و درمان استان هرمزگان، اقدام به تولید ماسک کردند.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking