۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۱

اقدامات خوب ورزش و جوانان فارس باید تداوم یابد

اقدامات خوب ورزش و جوانان فارس باید تداوم یابد
استاندار فارس گفت: با توجه به پروژه‌های زیادی که در مجموعه ورزش و جوانان در استان در حال انجام است، از عزیزان این مجموعه انتظار داریم که وقت بگذارند، دل به کار دهند و ساز ماندن کوک کنند تا اقدامات خوب این اداره کل تداوم یابد.

عنایت‌الله رحیمی صبح پنج‌شنبه یکم خرداد در حاشیه بازدید از پروژه ورزشگاه 6 هزار نفری حسینی‌الهاشمی شیراز در جمع خبرنگاران بیان کرد: امروز با همراهی شهردار شیراز توفیق پیدا کردیم از اقدامات خوبی که ورزش و جوانان فارس و شرکت مادر تخصصی حفظ و نگهداری توسعه اماکن ورزشی در پیشبرد پروژه‌هایی چون این سالن شش هزار نفره انجام داده، بازدید کنیم.

او افزود: کار ارزشمند و سرمایه گذاری خوبی در این پروژه انجام شده که موجب افزایش سرانه ورزشی استان خواهد شد و همچنین به بخشی از مطالبات ورزشکاران و جوانان پاسخ خواهد داد.

استاندار فارس ادامه داد: در این منطقه از شیراز، اماکن ورزشی کم بود اما با احداث این سالن و اماکنی که جنب این سالن توسط شهرداری در حال انجام است، یک سایت توریستی، تفریحی ورزشی ایجاد خواهد شد.

رحیمی همچنین اضافه کرد: از وزیر ورزش و جوانان تقاضا کرده‌ام که با تثبیت مدیریت در مجموعه ورزش و جوانان فارس، تزریق سرمایه به پروژه‌های در حال اجرا، انجام شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

    website tracking