۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۲

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان:

توسعه رشته اسکواش در مدارس هرمزگان

توسعه رشته اسکواش در مدارس هرمزگان
بندرعباس - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان از توسعه رشته اسکواش در فعالیت های ورزشی دانش آموزی استان هرمزگان خبر داد.

علیرضا باقری در گفتگو با خبرنگار مهر از توسعه ورزش اسکواش در مدارس هرمزگان خبر داد و گفت: تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان و هیئت اسکواش استان هرمزگان در راستای تحول در ورزش اسکواش و استعدادیابی در این رشته امضا شد.

وی افزود: با توجه به نوپا بودن این رشته در استان، نیاز به نصب کورت های اسکواش و برنامه ریزی مشترک جهت شناسایی، معرفی و بالفعل رساندن استعدادهای نهفته با استفاده از ظرفیت کانون‌های ورزشی درون و برون مدرسه‌ای آموزش و پرورش است.

باقری ادامه داد: در تلاش هستیم تا مسابقات اسکواش در رقابت‌های " کانون قهرمان مسابقات ورزشی دانش‌آموزان" استان قرار گیرد تا زمینه رشد این رشته نوپا در استان بیش از پیش فراهم گردد.

معاون تربیت بدنی و سلامت استان هرمزگان، بستر سازی برای توسعه این رشته ورزشی را مهم برشمرد و افزود: همکاری دو سویه و بهره وری از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات استان جهت شناسایی استعدادهای جدید در راستای رشد و اعتلای ورزش دانش آموزی و رشته ورزشی اسکواش ضروری است.

کلیدواژه ها :مدارس بدن
منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking