۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۸

انزجار خود را از رژیم صهیونیستی در فضای مجازی فریاد می‌کشیم

انزجار خود را از رژیم صهیونیستی در فضای مجازی فریاد می‌کشیم
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: انزجار همیشگی خود را از رژیم جعلی صهیونیزم امسال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی فریاد می‌کشیم و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام نظرپور در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: امسال به دلیل شرایط خاص کرونا و شیوع این ویروس منحوس که جامعه بشری را تحت تاثیر قرار داده سعی بر این است تا بسیاری از برنامه‌ها و رویدادهای مناسبتی در فضای مجازی و به شکل غیرحضوری انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: براساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی راهپیمایی سراسری روز قدس در استان اردبیل نیز برگزار نخواهد شد و سخنرانی مقام معظم رهبری از ساعت 12 ظهر روز جمعه در تحلیل شرایط منطقه و حمایت از مردم مظلوم فسلطین را با گوش جان خواهیم شنید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل افزود: جنایات رژیم صهیونیستی فراموش نشدنی است و ما به یاد مظلومیت مردم فلسطین و اعلام انزجار از جنایت رژیم جعلی صهیونیست سعی خواهیم کرد تا به عناوین مختلف این اعلام بیزاری و انزجار را به رخ بکشیم.

نظرپور این حمایت‌های معنوی را تاثیرگذار در ادامه روند مقاومت و جبهه پایداری اعلام کرد و بیان کرد: هرچند امسال به شکل ظاهری این راهپیمائی به نمایش درنمی‌آید اما از طریق فضای مجازی و ابزار رسانه‌ای سعی خواهیم کرد تا حمایت‌مان را از مردم فلسطین در آزادی قدس شریف اعلام کنیم.

وی ادامه داد: جهان اسلام در شرایط کنونی فضای متفاوتی را تجربه می‌کند که امیدواریم تحولات منطقه‌ای و جهانی به نفع مسلمانان و ملت آزادیخواه فلسطین و قدس رقم بخورد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking