۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۸

‍ اصلاحات اقتصادی در کرمانشاه تا رسیدن به نقطه مطلوب ادامه دارد

‍ اصلاحات اقتصادی در کرمانشاه تا رسیدن به نقطه مطلوب ادامه دارد
معاون امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: اصلاحات اقتصادی در استان تا رسیدن به نقطه مطلوب ادامه دارد.

هدایت حاتمی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید امور اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در زمینه بهبود وضعیت اقتصادی استان اظهار داشت: تلاش برای بهبود فضای کسب و کار و ارتقای رتبه استان در کشور و کسب رتبه سوم استان در زمینه جذب سرمایه گذاری خارجی از مهمترین دستاوردهایی بود که اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان نیز در آن نقش مهمی داشت که قابل تقدیر است.

 حاتمی افزود: سیاست‌های وزارت اقتصاد در سال جدید بر روی سه محور مولد کردن دارایی‌ها و املاک دولت، اقتصاد هوشمند و بهبود فضای کسب و کار متمرکز شده و باید تلاش کنیم استان کرمانشاه از  این سه محور بیشترین بهره را ببرد و عملکرد موفقی نسبت به سایر استان‌ها داشته باشد. اگر چه در سال های گذشته بخشی از این سیاست ها بخصوص در زمینه بهبود فضای کسب و کار و هوشمند کردن اقتصاد را در استان اجرایی کرده ایم.
 
وی با تاکید بر اینکه اصلاحات اقتصادی در استان تا رسیدن به نقطه مطلوب ادامه دارد، اظهار داشت: یکی از مهمترین موفقیت ها و دستاوردهای استان در زمینه بهبود فضای کسب و کار کاهش روند زمانی استعلام ها و صدور مجوزها از چند ماه به دو هفته است که تمام تلاش مان این است که این زمان دو هفته ای نیز کاهش یابد و به کمترین زمان ممکن برسد و نظام صدور مجوز و کنترل اجرای پروژه ها را  نیز به سامان برسانیم.
 
معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه یکی از جذاب ترین استانها برای سرمایه گذاری است و منابع خاکی، آبی و مبادی مرزی پر پتانسیلی دارد و ما بر مبنای همین مزیت‌ها، امسال برای ۲۰ هزار میلیارد تومان جذب سرمایه گذاری هدف گذاری کرده ایم و مصمم هستیم که این مسئله تحقق یابد و از مدیران امور اقتصادی و دارایی استان انتظار داریم  طوری عمل  کنند که روند سرمایه گذاری در استان آسان و راحت شود و موانع دست و پاگیر برطرف شوند.
 
در این مراسم از زحمات علی محمدی تقدیر و امیر حمزه حیدریان به عنوان مدیرکل جدید امور اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه معرفی شد.


انتهای پیام

کلیدواژه ها :اصلاحات
منبع : ایسنا

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking