۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۵

مهمان‌پذیرهای استان اردبیل بازگشایی می‌شود

مهمان‌پذیرهای استان اردبیل بازگشایی می‌شود
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در صورت اجرای پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد استانی پیشگیری و مبارزه با کرونا میهمان‌پذیرهای استان مجوز فعالیت گرفته و بازگشایی می‌شوند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، نادر فلاحی صبح امروز در نشست با مدیران میهمان‌پذیرهای شهرستان اردبیل اظهار کرد:‌ در صورت اجرای پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد استانی پیشگیری و مبارزه با کرونا میهمان‌پذیرهای استان مجوز فعالیت خواهند داشت.

او گفت: ‌با توجه به فرا رسیدن عید سعید فطر و احتمال حضور گردشگران در اردبیل فعالیت این میهمان‌پذیرها می‌تواند در ساماندهی گردشگران موثر باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل افزود: «اکیپ‌های نظارتی متشکل از معاونت گردشگری، انجمن صنفی مراکز اقامتی و علوم پزشکی به صورت مستمر و روزانه در چندین نوبت از این مراکز بازدید خواهد داشت و در صورت مشاهده تخلف و یا موارد مشکوک برخورد قانونی به آنها انجام شده و پلمب خواهند شد.

زمان آزمون جامع راهنمایان گردشگری در اردبیل به تعویق افتادمحورهای جدید گردشگری در اردبیل تعریف می‌شودنمایشگاه دائمی جاذبه‌های گردشگری در اردبیل راه‌اندازی می‌شودزمینه شکوفایی گردشگری در اردبیل فراهم می‌شود +‌ فیلم

فلاحی با اشاره به ضرورت اجرای این پروتکل‌ها بیان کرد:‌ حفظ سلامت گردشگران باید در اولویت قرار گیرد و هر گونه سهل‌انگاری در این زمینه عواقب جبران‌ناپذیری خواهد داشت.

او اظهار کرد:‌ با دریافت مجوز از سوی ستاد ملی پیشگیری از کرونا در روزهای گذشته شاهد بازگشایی هتل‌ها و مراکز اقامتی در سطح استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در راستای خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران ورودی به استان بودیم که تاکنون در این زمینه با مشکلی مواجه نبودیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از برخورد با واحدهای اقامتی، هتل‌ها و میهمان‌پذیرهای متخلف در سطح استان خبر داد و گفت: انتظار می‌رود در این زمینه شاهد همکاری همه‌جانبه این مراکز و رعایت تمامی پروتکل‌های ابلاغی باشیم.

کلیدواژه ها :ابلاغ
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

website tracking