۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۷

آبگرفتگی ۵۰ واحد مسکونی در شهرضا

آبگرفتگی ۵۰ واحد مسکونی در شهرضا
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت:سیلاب شب گذشته در شهر منظریه از توابع شهرضا باعث آب گرفتگی و خسارت به دستکم ۵۰ واحد مسکونی شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار کرد: بارش‌های شدید و رگباری شب گذشته در مناطق جنوب و شرق استان اصفهان به فعال شدن رودخانه‌های فصلی در شهرضا منجر شد.

او افزود: سیلاب در شهر منظریه از توابع شهرضا باعث آب گرفتگی و خسارت به دستکم ۵۰ واحد مسکونی شد که ۱۰ اکیپ امدادی از مدیریت بحران، هلال احمر و راهداری شهرستان سیلاب را کنترل و به تخلیه آب و گل و لای از منازل اقدام کردند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان ادامه داد: منازل مسکونی در محله منوچهر آباد شهرضا تخلیه و سیلاب هدایت شد.

شیشه فروش گفت: بارش‌ها و وقوع سیل در روستای عارف آباد جرقویه علیا نیز به منازل مسکونی، مزارع کشاورزی خساراتی وارد کرده است که تیم ارزیابی برای بررسی خسارت‌ها به محل اعزام شدند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه قنوات، سیل بندها، مزارع و دو خودرو در روستا رامشه بر اثر سیل آسیب دیده است، اضافه کرد: وزش باد و تندباد در شرق اصفهان خساراتی به شبکه‌های برق وارد کرده است.

او با بیان اینکه در حوادث جوی شب گذشته خسارت جانی نداشتیم، گفت: نیرو‌های امدادی مدیریت بحران همچنان برای مقابله با حوادث جوی احتمالی در حالت آماده باش قرار دارند.

منبع:ایمنا

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking