۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۷

مانور "الی بیت المقدس" بسیجیان محلات در آستانه روز جهانی قدس

مانور
به مناسبت روز جهانی قدس و در آستانه این روز بسیجیان محلات مانور "الی بیت المقدس" برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک،  به مناسبت روز جهانی قدس و در آستانه این روز مانور "الی بیت المقدس" با حضور بسیجیان  محلات برگزار شد.

مانور

حجت الاسلام آشوری رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان محلات  در گفت وگو با  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، در این خصوص گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و برگزار نشدن راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان محلات، مانور الی بیت المقدس را برگزار کردیم.

حجت الاسلام آشوری افزود: این مانور را در سطح شهرستان محلات برگزار کردیم برای این که استکبار جهانی و در رأس آن‌ها آمریکای جنایتکار بداند ما روز قدس را فراموش نخواهیم کرد.

او اضافه کرد: مانور "الی بیت المقدس" به صورت نمادین و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با حرکت موتورسوراران بسیجیان از گلزار شهدای گمنام شهر محلات شروع و پس از حرکت در خیابان‌های شهرستان محلات به گلزار شهدای این شهرستان ختم شد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان محلات بیان کرد: در کنار گلزار شهدا هم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مراسم ویژه زیارت عاشورا، چاووشی خوانی، سخنرانی امام جمعه شهر محلات و در پایان زیارت قبور مطهر شهدای شهرستان محلات را داشتیم.

انتهای پیام / ج

کلیدواژه ها :گلزار گلزار شهدای
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking