۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۶

370 بسته معیشتی بین دانش‌آموزان محروم و آسیب‌دیده از کرونا توزیع شد

370 بسته معیشتی بین دانش‌آموزان محروم و آسیب‌دیده از کرونا توزیع شد
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به نیابت از شهدای دانش‌آموز و فرهنگی شهرستان قاین و استان 370 بسته معیشتی بین دانش‌آموزان محروم، یتیم و آسیب‌دیده از کرونا به ارزش 80 میلیون تومان در شهرستان قاین توزیع شد.

محمدعلی واقعی، روز گذشته 31 اردیبهشت در آیین توزیع بسته‌های معیشتی اظهار کرد: زمایش کمک مومنانه به عنوان رزمایشی ایثارگرانه محسوب می‌شود که همان هدف الهی و بر مبنای دستورات خداوند متعال است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: برگزاری چنین رزمایشی موجب محکم‌تر شدن روابط بین افراد و کمک به نیازمندان واقعی شده و هر کس که در این راه گام بردارد، قطعا خداوند متعال همانگونه که در قرآن کریم اشاره شده است به او رزق عظیمی عطا می‌کند.

مدیرکل آموزش و رورش خراسان جنوبی با بیان اینکه کمک‌های مومنانه در واقع تمرینی برای تقویت روحیه ایمان و ایثارگری است، تصریح کرد: این رزمایش علاوه بر اینکه موجب دست‌گیری از دانش‌آموزان محروم و نیازمند می‌شود، زمینه ساز ترویج و اشاعه  فرهنگ نوع دوستی در بین دانش‌آموزان شده و در تقویت روحیه ایمان و ایثارگری نیز موثر است.

واقعی، با قدردانی از این اقدام جامعه فرهنگی و دانش‌آموزان استان، خاطرنشان کرد: جامعه  فرهنگی و دانش‌آموزان استان در رزمایش کمک مومنانه همچون سایر عرصه‌ها خوش درخشید و درحالی که مقام معظم رهبری فقط یک توصیه به اجرای این رزمایش داشتند، اما معلمان خراسان جنوبی با تلاش مثال‌زدنی پای کار آمده و در تمام مناطق با استفاده از ظرفیت‌های مردمی و خیّران بسیار مطلوب عمل کردند.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :دانش آموزان
منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking