۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۶

آغاز توزیع بیش از ۱۳۰۰ سبد غذایی توسط هلال‌احمر زنجان

آغاز توزیع بیش از ۱۳۰۰ سبد غذایی توسط هلال‌احمر زنجان
توزیع بیش از ۱۳۰۰ سبد غذایی توسط هلال‌احمر استان زنجان آغاز شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان دیروز (۳۱ اردیبهشت) در آیین توزیع بسته‌های غذایی و معیشتی جمعیت هلال‌احمر استان زنجان ضمن قدردانی از فعالیت جمعیت هلال‌احمر، خیرین، به‌ویژه داوطلبان که در هلال‌احمر توانستند بیش از ۱۳۰۰ بسته غذایی را تهیه و تامین کنند، اظهار کرد: تهیه این تعداد بسته‌های غذایی و معیشتی، لبیک به ندای مقام معظم رهبری در کمک‌های مومنانه محسوب می‌شود.

وی با بیان این‌که در زمان حاضر و همزمان با ماه مبارک رمضان دولت و آحاد مختلف مردم و خیرین دست در دست هم داده و کمک‌های خود را به دست نیازمندان می‌رسانند، گفت: ملت خیر ما همواره در کارهای خداپسندانه و دست‌گیری از مستمندان پیشقدم بوده‌ و این اقدام خود را ثابت کرده‌اند.

این مسئول ابراز کرد: خداوند متعال برای همه کسانی که در راه خیر و کمک به همنوعان در تلاش هستند، پاداشی خیر عنایت کند.

در ادامه این مراسم، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان نیز افزود: توزیع بسته‌های غذایی و معیشتی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص کمک به خانواده‌های آسیب‌دیده از بیماری کرونا و تاکیدات رییس جمعیت هلال‌احمر کشور انجام می‌شود.

شهرام میرزایی تاکید کرد: همچون سال‌های گذشته داوطلبان و خیرین به این امر مقام معظم رهبری لبیک گفته و حاصل حضور پرقدرت آن‌ها و از محل جمع‌آوری کمک‌های خیرین تهیه و تامین بیش از ۱۳۰۰ بسته غذایی است.

این مسئول با بیان این‌که امروز شاهد توزیع این تعداد بسته‌های غذایی در بین خانواده‌های آسیب‌دیده از بیماری کرونا هستیم که ارزش هر سبد غذایی سه میلیون و ۴۵۰ هزار ریال است، تاکید کرد: علاوه بر این از ابتدای امسال تاکنون ۲۸۰۰ سبد غذایی با حمایت و مشارکت مالی کسبه، خیرین و داوطلبان جمعیت هلال‌احمر تهیه و در بین خانوارهای کم‌برخودار مناطق دورافتاده استان زنجان توزیع شده است.

میرزایی با بیان این‌که دستگیری از مستمندان و انفاق به نیازمندان از زیباترین خصلت‌های مومنان به شمار می‌رود و این مهم در دین اسلام مورد توجه جدی است، بیان کرد: جمعیت هلال‌احمر استان زنجان سالانه در ماه مبارک رمضان طرح «همای رحمت» را برای کمک به نیازمندان اجرا می‌کند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان با تاکید بر این‌که حمایت از کرامت انسان‌ها به عنوان شعار محوری طرح ملی «همای رحمت» به شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: در دو ماهه گذشته از سال‌جاری بیش از ۲۸۰۰ خانوار در سطح استان از این طرح بهره‌مند شدند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

    website tracking