۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۵

تمدید مهلت ارسال متون به جشنواره ملی تئاتر آیات

تمدید مهلت ارسال متون به جشنواره ملی تئاتر آیات
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره سراسری تئاتر آیات تا پایان خرداد ماه امسال خبرداد.

تمدید مهلت ارسال متون به جشنواره ملی تئاتر آیات

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، حسین فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت:با توجه به اینکه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ۳۱ اردیبهشت ماه بود با درخواست‌های هنرمندان و شرایط کرونایی مدت زمان مذکور تا پایان ۳۱ خردادماه  تمدید شد.

فرخنده اظهار کرد: مراحل بعدی جشنواره منوط به تصمیمات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا و شرایط حاکم بر اجرای فعالیت‌های نمایشی خواهد بود و متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

او در خصوص موضوعات جشنواره گفت: روایات، احادیث انبیای الهی و ائمه اطهار (علیهم السلام)، قصص و آیات قرآنی، زندگی و سیره اهل بیت، آموزه‌های دینی، اخلاقی و بازخورد آن در جامعه کنونی و بروز رسانی در زندگی معاصر و شخصیت‌های مؤثر تاریخ اسلام از جمله موضوعات این جشنواره است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی عنوان کرد: جشنواره سراسری تئاتر آیات با حمایت و همکاری معاونت قرآن و عترت و اداره کل هنر‌های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استانداری خراسان شمالی برگزار می‌شود.

کلیدواژه ها :تئاتر جشنواره
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking