۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۴

توزیع 1506 بسته معیشتی در بین نیازمندان هشترود

توزیع  1506 بسته معیشتی در بین نیازمندان هشترود
فرمانده سپاه ناحیه هشترود گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا، 750 بسیجی در قالب 88 گروه جهادی پای کار هستند و به ستاد مبارزه با کرونا کمک می‌کنند.

سرهنگ جعفر غیابی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: راه اندازی کارگاه تولید ماسک و توزیع 65 هزار ماسک رایگان، اجرای طرح غربالگری در ورودی‌های شهر، جمع آوری کمک‌های مومنانه و پخش بین آسیب دیدگان از کرونا، اعزام نیروی انسانی به مناطق مختلف شهری و روستایی برای آگاهی‌دهی و کمک به مردم از اقدامات اولیه سپاه ناحیه هشترود بوده است.

وی اظهار کرد: سپاهیان ناحیه هشترود تا کنون 1506 بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع کرده‌اند و 600 بسته دیگر نیز بعد از عید فطر به دست افراد نیازمند خواهند رساند.

سرهنگ غیابی خواستار تشکیل کارگروه تخصصی برای آگاهسازی هر چه بیشتر مردم از خطرات تجمع در ایام بیماری کووید 19 شد و افزود: روانشناسان بسیجی و سپاهی آماده ارائه خدمات بالینی برای مردم منطقه در خصوص مسائل مختلف به‌خصوص بیماری کرونا هستند.

وی از ضد عفونی 2500 نقطه از اماکن مختلف شهر و روستا اعم از ادارات، مساجد، مدارس، خیابانها، معابر عمومی، بانک ها و پمپ بنزین‌ها از آغاز شیوع بیماری کرونا خبر داد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking